2410
2553
عنوان

ببینید این کیف بده؟

125 بازدید | 15 پست

دخترعمم گف خوبه ولی واس ی پیرزن اینم بگم ۱۷ سالمه و دخترعمم اصلا سلیقش خوب نیس اون تاپیکی ک مادرشوهره گفته بود دستبندت بده و دیدم یادم افتاد الان میزارم عکسش  

سلام با اجازت اسی جان

دوستان گروه لباس داریم🥰

سر ساعت 4 و 20 دقیقه ی سری مانتو و شومیز حراج میزنیم😍

اگ دوس داشتید عضو شید😊

راستی اگ بار اوله از ما خرید میکنید برای اعتماد شما میتونیم کار رو تو اپلیکیشن باسلام قرار بدیم که با خیاااال رااااحت خرید کنید😊

راستی به ازای هر دوستتون ک از ما خرید کنه با معرفی شما 7 هزار تومان به شما تخفیف داده میشه در خرید هاتون🥰

لینک گروه👇🏻سر ساعت 4 و 20 دقیقه🥰👇🏻

https://chat.whatsapp.com/J2XleTsIf7Q5d0xgyDdARe

از تاریخ 12 اسفند این کاربری و من گرفتم 😚صرفا جهت اطلاع کارگاه های عزیز😂اینهمه زحمت میکشن حروم نشه😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
بد نیست که سادست خوبه  دختر خالتون فکر کنم ازوناییه که هرچی ساده و تیره باشه میگه پیرزنی 🤔&nb ...

آره هرچی رنگی میپوشم میگه خیلی خوبه واقعا براش متاسفم اه درحالی ک اصلا ربطی نداره تیره، رنگی اخ

آره هرچی رنگی میپوشم میگه خیلی خوبه واقعا براش متاسفم اه درحالی ک اصلا ربطی نداره تیره، رنگی اخ

سلیقش اونجوریه 

ولی اصلا این بد نیست بنظرم لازمه ادم کیف ساده داشته باشه مخصوصا وقتی تو استایلت یک ایتم مثلا مانتو طرحدار داری باید کیفت ساده باشه تا خنثی کنه و تو چشم نزنه 

اهمیت نده به حرفش 

2706