2726
عنوان

عزیزانی که وقت گرسنگی دست و پاشون میلرزه بیایید....... راه حل دارم🎆

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 21 پست

3-کم کردن سردی جات درمان استخوان درد هم است.

اشتها رو کم میکنه  (خیلی در کنترل اشتها مؤثر است)

به شرطی که یه مدت سردی رو کنار بگذارید

رعایت نکات بالا حقیقتا جواب میده

اشتهای زیاد از طبع سرد معده است

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایلین طب بلدی ..من لاغرم مزاجمم سودا گاهی وقتا دهنم تلخ میشه حالم بد میشه هی میخوام بیهپش شم از ضعف

نه عزیزم

ولی برای سودا چند تا راهکار دارم

من در موارد طبع سردو تر(بلغمی)تجربه شخصی دارم 

اگر خواستی یه گروه طب سنتی هست اونجا عضو شو

جواب سوالات رو میده

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!
2728
2- شبها به هیچ وجه تأکید میکنم به هیچ وجه سردی نخورید شامل (ماست -دوغ -گوجه- خیار-هندوانه و....) ...

پس چرا من همیشع  شب یا هر موقع دلم میخاد سردی میل میکنم ولی وقتی گرسنه ام میشع اینجوری که می فرماید نمیشم عایا واسع اینم راه حلی دارید😐🤨

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
پس چرا من همیشع  شب یا هر موقع دلم میخاد سردی میل میکنم ولی وقتی گرسنه ام میشع اینجوری که می فر ...

خوب طبع شما بلغمی (سردوتر) نیست

آقایون اغلب طبعشون گرم است وبا خوردن سردی سر حال تر میشن

افراد بلغمی با مصرف سردی بیحال میشن

خوب طبع شما بلغمی (سردوتر) نیست آقایون اغلب طبعشون گرم است وبا خوردن سردی سر حال تر میشن افراد بلغ ...

اهااان

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...