2137
2106

دوستانی که به محض کمی گرسنگی کلی ضعف میکنن...راه حل دارم هلو👌👌👌

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

بگوووو بگووووو

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙄😍خدایا شکرت🧿~~~من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان، مادر خوبی باشم/ خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

لایک کن

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

پست اول میگفتی چی میشد

هلووو

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2050

1-هرشب روی شکم رو با روغن زیره یا سیاه دانه روغن مالی کنید درجهت عقربه های ساعت

بعد مسما فریزر بکشید 

دلیل:ضعف ناشی از سردی معده است

با این کار طبع معده کم کم گرم میشه و دیگه لرزش دست وپا اتفاق نمی افته

ادامه داره....

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

لایک استاتر عزیز

بحَقّ الحُسَین                                                        اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج 🖤🖤🖤🖤                   دعای من در روضه اباعبدلله الحسین علیه السلام         فقط ظهور امام زمانم 

2- شبها به هیچ وجه

تأکید میکنم به هیچ وجه سردی نخورید

شامل (ماست -دوغ -گوجه- خیار-هندوانه و....)

به جای اون گرمی بخورید کمی

چون طبع شب سرد است و باخوردن سردی معده را مجددا 

سرد تر میکنیم پس ضعف حاصل میشه

امتحان کردم جواب گرفتم....

سلام من بخدا انگار دارم غش  میکنم اصلا غیر قابل توصیف  دیگه دهانم قفل میشه درازکش نفسم نمی ...

ااضافه وزن دارید؟؟؟

2183

3-کم کردن سردی جات درمان استخوان درد هم است.

اشتها رو کم میکنه  (خیلی در کنترل اشتها مؤثر است)

به شرطی که یه مدت سردی رو کنار بگذارید

رعایت نکات بالا حقیقتا جواب میده

اشتهای زیاد از طبع سرد معده است

شایلین طب بلدی ..من لاغرم مزاجمم سودا گاهی وقتا دهنم تلخ میشه حالم بد میشه هی میخوام بیهپش شم از ضعف

نه عزیزم

ولی برای سودا چند تا راهکار دارم

من در موارد طبع سردو تر(بلغمی)تجربه شخصی دارم 

اگر خواستی یه گروه طب سنتی هست اونجا عضو شو

جواب سوالات رو میده

2- شبها به هیچ وجه تأکید میکنم به هیچ وجه سردی نخورید شامل (ماست -دوغ -گوجه- خیار-هندوانه و....) ...

پس چرا من همیشع  شب یا هر موقع دلم میخاد سردی میل میکنم ولی وقتی گرسنه ام میشع اینجوری که می فرماید نمیشم عایا واسع اینم راه حلی دارید😐🤨

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...