2726

دوستانی که به محض کمی گرسنگی کلی ضعف میکنن...راه حل دارم هلو👌👌👌

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

بگوووو بگووووو

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

لایک کن

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

1-هرشب روی شکم رو با روغن زیره یا سیاه دانه روغن مالی کنید درجهت عقربه های ساعت

بعد مسما فریزر بکشید 

دلیل:ضعف ناشی از سردی معده است

با این کار طبع معده کم کم گرم میشه و دیگه لرزش دست وپا اتفاق نمی افته

ادامه داره....

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!

2- شبها به هیچ وجه

تأکید میکنم به هیچ وجه سردی نخورید

شامل (ماست -دوغ -گوجه- خیار-هندوانه و....)

به جای اون گرمی بخورید کمی

چون طبع شب سرد است و باخوردن سردی معده را مجددا 

سرد تر میکنیم پس ضعف حاصل میشه

امتحان کردم جواب گرفتم....

سلام من بخدا انگار دارم غش  میکنم اصلا غیر قابل توصیف  دیگه دهانم قفل میشه درازکش نفسم نمی ...

ااضافه وزن دارید؟؟؟

2706