2733
2734
عنوان

تیرویید ۴

235 بازدید | 18 پست

باردارم تازه فهمیدم دو هفته قبل چکاپ کامل دادم تیروییدم بود ۴.۷ چیکار کنم دکتر غدد برم؟ خطرناکه بنظرتون رو جنین اثر میزاره؟ بعد چهار سال و س ماه باردار شدم..چیکار کنم خوب بشه..

🥰🤱🏻

اره حتما ازمایشات رو ببر دکتر

که بهت دارو بده تنظیم کنی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مبارک باشه عزیزم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه.ولی عزیزم شما که اینقدر انتظار کشیدین تا باردار شدید ب ...

اذه هستم هر ماه چکاپ میرم الان شده چهار نرمال بود همیشه

🥰🤱🏻
2728

حتما دارو استفاده کن، زیر نظر متخصص غدد یا دکتر زنان خوذت

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
دکتر زنان هم دارو میتونه بده برا تیرویید یا دکتر غدد برم یسره؟

منم تو بارداریم کم کاری داشتم دکتر زنان بهم دارو داد، چون متخصص غدد هم بود خودش،، شما برای محکم کاری پیش دکتر غدد هم برو

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
چشم مرسی عزیزم

خواهش میکنم، حتما جدی بگیر، چون اگه دارو استفاده نکنی، خدای نکرده رو مغز جنین اثر بد میذاره

حتما تحت نظر دکتر غدد باید باشی و دکتر زنان نترس فقط و اینکه برات قرص تجویز میکن نرمال میشی

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
گف برو دکتر غدد من چند تا دکتر دارم امشب فهمیدم باردارم هنو نگفتم ب بقیه..

کدوم شهر هستی؟تهرانی؟دکتر من خودش دارو برام تجویز میکرد و با توجه به عدد آزمایشم دوز داروم رو کم و زیاد میکرد.من کم کاری تیروئید داشتم باردار نمیشدم

2706