2410
2553
عنوان

تعارفات روهواییی😉

140 بازدید | 7 پست

شده ب کسی الکی تعارف بزنید اونام سریع تعارفو بفاپند شما در گل بمونید و لعنت بفرستید ب باز شدن دهان بی موقع😁😁😁

خودم چارده تومن داشتم بخاطر کمکاری تیرویید مدام خستم دو شیفتم کار میکنم گفتم برم ی قهوه بخورم سرحال شم تو هوا تعارف زدم برات قهوه بخرم..اونم سریع گف ممنون اره بخر...شب پیاده برگشتم خونه😐😂😂😂😖یبارم تو خـونه هیچی پول نداشتم الکی ب پسرعمو شوهرمو خانمش تعارف زدیم شام بمونید اونام.گفتن باشه..مجبوری سوار ماشین شدیم تو شهر چرخیدیم پسرعموی شوهرمم خیلی شکموعه مدام میگف بابا نمیخاد پا گاز واستی همبر زغالی بخر یا پیتزا یا فلان پسرش بدتر از خودش😖😖😖یبارم دوستم تو دانشگاه یه پنکیک گرون خریده بود نشسته بـودیم تو نمازخونه آورد با شوق و ذوق نشونمون داد ی دختر سال بالاییم همـنجا بود برداش نگا کرد دوستم موقع پس گرفتم ب رسم عادت گفت قابل نداره اونم خونسرد گفت ممنون گذاش تو.کیفش پا شد رف😐😐😐😐😐😐هنوز هنگم..

چشمان تو آفریقاست.. 

فقط آخری😑

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اره همین دیروز ی رژ خریده بودم خیلی خوشرنگ ابجیم دیدش خوشش اومد گفتم قابلی نداره بردار واسه خودت اگ ...

😁😁😁😁من با خاهر تعارف ندارم ازدواج کردیم ولی دنبالش میدم ازش میگیرم😁😁

چشمان تو آفریقاست.. 

آخری فقط 🤪

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

بله همین امسال عید من عمو و عمه هام رو دعوت کردم شام و کلی تدارک دیدم یعنی چن روز عید رو مشغول تمیزکاری و تدارکات مهمانی بودم خلاصه فردای مهمونی صبحش با خوشحالی گفتم اخیش مهمونی خوبی بود دیگ نوبت منه برم مهمونی و رفتم خونه مامانم اینا دیدم دختر داییم اینا اونجان وقتی داشتن میرفتن من فقط یه تعارف کردم گفتم پیش ما هم تشریف بیارین خوشحال میشیم گفت باشه حتما...منم گفتم خب لابد اونم به حالت تعارفی گفته خونه مامانم نشسته بودم دم غروب زنگ زد از مامانم یچی بپرسه یهو گفت به نگار بگین برای فردا ناهار زیاد زحمت نکشه ها تعدادی نیستیم فقط ۱۳ نفریم😐🥴منو میبینی هنوز خونه رو جم و جور نکرده بودم و خرید نکرده بودم دیگ مامانم خیلی کمک کرد تو تمیزکاری خونه و فردا ناهارم اونا تشریف اوردن😐

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
2714