2733
2734

خواهرای گلم خواهشا کسایی ک سینک گرانیتی داشتین بیاین نظر بدین ان شاالله میخو ایم بخریم موندم تو استیل یا گرانیتیش و اینکه گرانیتی سفید خوبه یا مشکی؟

البته بعضیا که میگن میشکنه و تغییر رنگ میده پرسیدم میگن جنس اون خوب نبوده والا مارکای خوب این چیزا رو نداره و اینکه فروشنده بهم گفت ده سال ضمانت بهت میدم و گارانتی تعویض داره تا دوسال خلاصه خیالم رو راحت کرد ولی خب تجربه ی داشتن و نصبش توی آشپزخونه و استفاده ازش مهم تر از حرف فروشنده اس گفتم ببینم کسایی ک دارن راضی بودن آیا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اون زمانیکه از نمایندگی اومده بودن نصبش کنن گفتن مشتریا از سفید ناراضین و مشکی بهتره چون سفید اگه جرم بگیره خیلی بدتر از مشکی نشون میده

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

من الان چهارساله دارم ولی تو این چهار سال اگه روزی ۲۰ بارم که شیر آبو باز کرده باشم عین بیست بار با دستمال خشکش کردم و الان خیلی تمیزه. اینم بگم اگرچه زحمت داره ولی خیلی شیکه و ازش راضیم.

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
من الان چهارساله دارم ولی تو این چهار سال اگه روزی ۲۰ بارم که شیر آبو باز کرده باشم عین بیست بار با ...

زیزم داخل سینک رو هم خشک کردین یا فقط سینی بیرونیش رو میگین؟

معلومه ماشاالله آدم زرنگی هستینا من انقدر زرنگ نیستم

2706