2410
2553

امروز بردمش چکاپ دوسالگی البته دوهفته پیش دوسالش شده.از ۱۸ ماهگی تا دوسالگی اصلا رشد نکرده توقف رشد کرده.اشتهاش خوبه همچیز میخوره .قدش هم ۸۶ وزنش ۱۱ کیلو 

چیکار کنم راهنماییم کنین

ماست پرچرب گوسفندی چهار مغز حلوا سرلاک مرغ گوشت ،گوشت چرخی و ووووهرچی ک فکرشو کنید بهش میدم.دگ چیکار کنم کم اوردم.هزارتا دکتر هم بردم از تهران تا شمال.گفت ماه بعد بیار باز 

تواین یکماه چیکار کنم براش راهنماییم کنین

من پسرم ۸ونیمه ۱۳ماهش فک کن قدشم۷۶

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😔دگ کم اوردم پسرم یکسالگی ده کیلو بود الان دوسالشه ۱۱  ۱۸ ماهگی هم ۱۱ بود کلا کلافم دگ

وزن ایده ال بچه یکسال۱۰ودوسال۱۲هستش

منم ناراحتم پسرم وزنش کم

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم
2720
غذا خوب میخوره؟دکتر نبردی ؟وزن تولدش چند بود؟

غذا ک ن اونطوری تازه چندروزه ۳ساعت ی بار بهش چیزی میدم

سمنو چاق کنندس؟

وزن تولد۳۴۰۰فردای تولد۲۹۰۰بخاطرزردی بالا

غذا ک ن اونطوری تازه چندروزه ۳ساعت ی بار بهش چیزی میدم سمنو چاق کنندس؟ وزن تولد۳۴۰۰فردای تولد۲۹۰۰ب ...

وزن تولدش کم بوده ۲۹۰۰ باتوجه ب اون رفته بالا.اره میگن چاق کننده هست.من بلد نیستم بپزم .البته هرچیزی تعادلش خوبه زیادی هم نده غذاهای متنوع بده 

الان اگ درباره مادرشوهر خاهرشوهر بود همه تند تند تایپ میکردن انگار ن انگار سایت بارداری و بچه داریه

واقعا تاسف داره

وزن تولدش کم بوده ۲۹۰۰ باتوجه ب اون رفته بالا.اره میگن چاق کننده هست.من بلد نیستم بپزم .البته هرچیزی ...

وزنش خوب بود  چون زردی گرف شد۲۹۰۰

سمنو میخرم من

اره حق باشماست انگار اسم سایت نی نی سایت نیس خخخ

2714
وزنش خوب بود  چون زردی گرف شد۲۹۰۰ سمنو میخرم من اره حق باشماست انگار اسم سایت نی نی سایت نیس ...

خب باید از ۲۹۰۰ حساب کنی دگ چون میگی فردای تولد شد ۲۹۰۰ 

اره قوم شوهر سایته خخخ