2237
2217
عنوان

هک تلگرام

43 بازدید | 7 پست

سلام من یه بنده خدایی از آشناهام یه چند خط از پیاما تلگرامم رو گفت از حفظ نمیدونم چیکار کنم یعنی هک کرده تلگرامم رو اخه تو نشست های فعال تلگرامم میزنم چیزی نیس  ولی خوب اون همه رو گفت مشخص بود که خونده اما دسترسی به گوشیمم نداشته چجوری باید بفهمم و چیکار کنم تورو خدا کمک کنید

زندگی دو روزه تمام تلاشتو بکن نذار آرزوهات بشن حسرت برات
فکر نکنم هک کرده :/ سرکارت گذاشته باو

اخه دقیقا همون جمله های تو پیامم بود از چند تا ساعت مختلف مو بع مو هم پیاما من هم پیام اون دوست دیگم که جوابم رو داده بود

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

اخه دقیقا همون جمله های تو پیامم بود از چند تا ساعت مختلف مو بع مو هم پیاما من هم پیام اون دوست دیگم ...

شاید اون دوستت بهش گفته

ولی اگ چیزی باشه توی همون نشست های فعال میزنه حالا بازم چک کن 

2215
شاید اون دوستت بهش گفته ولی اگ چیزی باشه توی همون نشست های فعال میزنه حالا بازم چک کن 

نه اونا باهم رابطه ای ندارن اصلا نمیشناسن همو.اونجا رو که صدهزار بار چک کردم بجز گوشی خودم دیگه چیز دیگه نمی زنه ولی موندم اخه قبل اونم من همیشه نگاش میکردم بازم چیزی نبود 

وااا مگه میشه :/ 

نمیدونم منم برا همون استرس دارم پیام شخصی دارم دوس ندارم همچین چیزی باشه فک میکنم دوست هکر داره.هکر هک کنه تلگرام رو فهمیده میشع؟؟؟