2737
2734

دیشب بخاطر یه کاری داشتیم میرفتیم محله ی اونا شوهرم گفت بریم یه سر به مامان و بابا هم بزنیم گفتم باشه زنگ زد که چه خبر چایی میذاری مامان ما داریم می اییم اونم گفت باشه من 15 هفته باردارم , بعدش که رفتیم مادرشوهرم برگشت گفت من پیش خودم فک کردم رفتی سونو و گفتن پسره شیرینی خریدین میاین اینجا !!! گفتم مگه دختر باشه نباید شیرینی بخریم ؟ هیچی نگفت ! صبح به شوهرمم گفتم از ذهنم نمیره میگه مامانم منظوری نداشته ! بعدش دید خیلی دلخورم گفت مگه بچه اوناست که دختر پسرش رو بخوایم توضیح بدیم اصلا من دلم دختر میخواد به کسی چه ربطی داره ولی من نمیدونم چرا اصلا دلم اروم نمیشه

ی حرفی زده دیگه. بیخیال. بزرگش کنی فقط خودت اذیت میشی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای هنوزم پسر پرستی مده؟😐😑😑😑😑😑😑😑

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست

دختر خوب 

مواظب باش  از  کاه   کوه  نسازی  برای خودت  و زندگی  رو تلخ نکنی به کامت 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

حالا من سه تا پسر دارم همش میگن دختر خوبه🤐

خداشاهده وقتی حامله نبودم و کلا بچه نداشتم همش میگفتن پسر خوبه و یه دونه پسر داریم باید فقطططط پسر بیاری

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706