2733
2734

سایت دانشگاه علوم پزشکی که کلاس های مجازی قبل ازدواج برگذار میکنه چطور میتونم وارد بشم رمزم درسته باز میزنه رمز اشتباست یکی از کلاسا ها رو هم گذروندم یک باره از سیستم خارجم کرد حالا همینجور موندم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

من ۳ ساله عقدم میتونم شرکت کنم؟

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
من ۳ ساله عقدم میتونم شرکت کنم؟

اینا برای تازه نامزد کردها هست  اره میتونی چرا نشه https://ecpd.vums.ac.ir/UserProfile.aspx ادرس سایتش

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی تو سایت کسی جدیدا نامزد نکرده 

2728

سلام میشه قلاب بافی روهم یادبدید؟ازبافتنی میتونم درامدی داشته باشم ؟من هیچی بلدنیستم یعنی هیچی ها ایامیتونم اینترنتی طوری یادبگیرم که درامدداشته باشم؟

توفکرش نیستی و پیداش میشه ولی وقتی که باید باشه میره 😕
سلام میشه قلاب بافی روهم یادبدید؟ازبافتنی میتونم درامدی داشته باشم ؟من هیچی بلدنیستم یعنی هیچی ها ای ...

سلام عزیزم 

اگر خوب وتمیز باشه چرا که 

من الان جایم شب رفتم خونه برات عکس میفرستم که ببینی از روی عکس چطور شروع کنی 

سلام عزیزم  اگر خوب وتمیز باشه چرا که  من الان جایم شب رفتم خونه برات عکس میفرستم که ببی ...

سلام داخل روبیکا چندتاچیزشویادگرفتم مثلاپایه ساده .بلندومتوسط.اگه بخوام لیف ببافم باهمین چندتایه لیف ساده میتونم ؟اگه میشه توضیح بده چطوری؟راستی امضات خیلی بهم انگیزه میده عالیه واقعا.

سلام داخل روبیکا چندتاچیزشویادگرفتم مثلاپایه ساده .بلندومتوسط.اگه بخوام لیف ببافم باهمین چندتایه لیف ...

سلام بله میشه اصلشم همین پایه کوتاه وبلند هست وزنجیره زدن واینکه حلقه  رو یا بگیری باقیش تکراریه  

حلقه اولیه رو که بلد باشه راحت میتونی لیف رو با پایه های  بلند و متوسط ببافی

فدات عزیزم ان شاءالله تو کاری که شروع میکنی موفق وپیروز باشی 

2738
سلام داخل روبیکا چندتاچیزشویادگرفتم مثلاپایه ساده .بلندومتوسط.اگه بخوام لیف ببافم باهمین چندتایه لیف ...

یه عکس از چیزی ای که بلدی بفرست مثلا بافت کوتاه وزنجیرای که بافتی رو بفرست 

سلام اینوازاینترنت دانلودکردم مراحلشووخودم بافتمش.اولین کارمه.میتونین نظرم بدین ازروهمین عکس امیدوارباشم که بتونم کسب درامدکنم؟

سلام عزیزم ازت سوال دارم میتونی جواب بدی 

سلام بله خواهش میکنم 

اگر بلد باشم حتما

شما در مورد اندومتریوز پست گذاشته بودی میتونم بپرسم علایمت چی بوده ؟بچه داری یا پیش کدوم دکتر میری؟؟

بله عزیزم جونم برات بگه

یه دو روز قبل پریودی لگنو شکم درد ساق پام درد میگرفت

دوران پریودی پا درد شدید که لنگ میزدم راه میرفتم و دل درد شدیدبعد پریودیم چند روز لگن درد رو داشتم 

بچه ندارم

من اصفهانم پیش دکتر خاصی نرفتم  من وقتی ازدواج کردم فهمیدم اندمتریوز دارم زمان مجردی

میرفتم دکتر میگفتن کیست تخمدان داری وبا مسکن وقرص های ال دی ردم میکردن بعد عروسی بخاطر رابطه های دردناک وخونریزی های شدید  متوجه شدم وبعدم عملم اورژانسی پیش اومد لاپارسکوپی کردم

بله عزیزم جونم برات بگه  یه دو روز قبل پریودی لگنو شکم درد ساق پام درد میگرفت دوران پریودی پا ...

ممنون منم رفتم پیش دکتر افقهی اصفهان خیلی به دلم ننشست 

من شهرکردم رفتم اونجا پیشش 

نمیدونم باید چیکار کنم پیش کی برم اصلا قرص دزولست داده 

بخورم ببینم چی میشه چرا عملت ارژانسی شد 

منم اتفاقا عمل شدم اما باز دکترم شک به چرخش تخمدان داشت و منو عمل باز کرد متوجه چسبندگی شد

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
2706