2733
2734

بگید سلیقش چطوره 😁☺️😐 من ک همرو دوست داشتم 😍 شوهر شما چی میخره آیا خوشتون میاد یا مجبوری چیزی نمیگید😁 حسودا نیان😐😐😐😐😐😅😑😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عن میخره

عن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738

مبارکههههه😍😍😍

شوهر من بیشتر برام چیز میزای دکوری و فانتزی میخره خیلی سلیقش خوبه😍😍😍😍

لباس میگه باید خودت بپسندی باهم میریم اونم نظر میده 😍😍😍😍

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

زیاد جالب نمیخره برا خودش شیک میخره ها ولی میگه تا وقتی خودت نباشی نمیتونم برات چیزی بخرم یدون که شال گرفته خیلی هم. خوشگل بود ولی. از اون. کوچیکا بود منم بزرگ میبندم

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
2706