2733
2734
عنوان

تی تی گل🥺این بود واقعا جوابم💔🎈

529 بازدید | 71 پست

چقد بیخیالی چقد توخودم بریزم ای خدا خب منم بچه میخوام😭😭😭

گفتن بیخیال شو باردار میشی ۶ ماهه خودمو زدم ب بیخیالی پس کوووو😭🎈

خالم خیلی دیر تر از من اقدام کرد سریع حامله شد بچش بدنیا اومد یه فرشته کوچولو ک من هربار با دیدینش دلم ضعف میره 🥺 هربار میشنوم فلان دوستم حاملست فلان فامیلم حامله شده اما من چی😭😭😭 چقد نذر و راز و نیاز کنم آخه چرا خدا جوابمو نمیده دلم پره دردمو ب کی بگم خب جز خودش😭😭 

چقد حرف دیگران ک یکی بیار دیگه بسه دونفری بشنومو لبخند بزنم ک میارم حالا از دلم خبر ندارن ک چی میگذره تو دلم😭😭😭💔 همین پریشب تا صبح خدارو التماس کردم امام رضارو قسم دادم ب جوادش ک حامله باشم ۶ روز عقب انداخته بودم همون شب ک اوووونقدر گریه کردم دعا کردم رفتم خوابیدم فرداش صبح پریود شدم قرار بود برم آزمایش بدم ک پریود شدم خیلی خورد تو ذوقم 😭😭 دکتر گفته باید ای وی اف کنی ای خدا حداقل پولشو جور کن برم برا ای وی اف خب منم دل دارم اینطوری ک نمیشه همش حسرت بخورم🥺 ۴ ساله ک انتظار میکشم بسه دیگه، توروخدا دعام کنید دلم خیییلی گرفته بود با هیچکس حرف نمیزنم تو خودم میریزم گفتم بیام یکم دردودل کنم 😔🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️

بخاطر من چهار ماه دیگه هم صبر کن

خدا توی ناامیدی بهت برکت می ده

دلا غافل ز سبحانی چه حاصل ؟ *** مطیع نفس شیطانی چه حاصل ؟***بود قدر تو افزون از ملایک ***تو قدر خود نمی دانی چه حاصل ؟***مکن کاری که بر پا سنگت آیو *** جهان با این فراخی تنگت آیو ***چو فردا نامه خوانان نامه خوانند *** تو بینی نامه ی خودت ننگت آیو                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدره هزینش گلم؟

میگن ۳۰ تومن ب بالاست 

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2728
بخاطر من چهار ماه دیگه هم صبر کن خدا توی ناامیدی بهت برکت می ده

من ک دیگه چشمم آب نمیخوره چقدر ذوق کنمو بخوره تو ذوقم خسته شدم 😭😭😭

2738

عزیزم جلوی خوب دری رفتی 

این اقا میده 

هرطووووررررر شده میده 

خود بچه رو هم نده پول درمانش رو‌میده 

فقط بچسب به امام رضا ول هم نکن من تضمین میکنم

دلم قرص است که خدایی دارم که به من از مادرم هم که فرشته است بســــیار مهربانتر است❤️⁩🌺
کدوم.شهری؟

تهران میگن برم ابن سینا برا ای وی اف اما فعلا پول هزینش رو نداریم 

منم دوساله اقدام هستم واین ماه کلی دارو و آمپول خوردم ۴روز دیگه موعدم بیبی نمی زنم چون مطمئنم منفی هست ۱۲روز از آمپول اچ سی جی می.ذره روز ۱۸ اگه پری نیاد میرم آزمایش دعا کنین برام ممنون مهربون .اسی نگران نباش هر کسی یه قسمتی داره میگن خدا سرنوشت همه رو تو پیشونیشون نوشته  .شاید تو سرنوشت ماهم بچه هست .نمیدونم حکمت خدا چیه اونایی که معتادن ۳تا بچه دارن اصلا نمیفهمم بچه رو نمیتونن نگهداری کنن خدا به اونا میده یا اونایی که دارن طلاق میگیرن بچه دارن کاش به اونایی که میخواستن بچه دارشن هم میداد اما بخاطر نداده ها وداده هات شکر😥

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر
عزیزم جلوی خوب دری رفتی  این اقا میده  هرطووووررررر شده میده  خود بچه رو هم نده پو ...

همش دارم قسمش میدم از روز تولدش 😭😭😭 ب هر دری زدم، هر بار دارم جوادشو صدا میزنم

طلایی چیزی نداری بفروشی؟

نه هرچی طلا داشتم فروختیم خونه خریدیم چندسال پیش الانم ک انقد گرونی شد نشد دوتا تیکه طلا بخریم پس انداز بشه 

2706