2737
2739
عنوان

یه لحظه یه عاشق بیاد

211 بازدید | 8 پست

خیلی گیر کردم اینجا چی بزنم قبول کنه؟؟؟هرعددی رمز عبور میزنم میگه کاراکترباید عدد باشه خب عددم میزنم قبول نمیکنه کمک لطفا

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیپزم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم رمز عبور عدد قبول نمیکنه باید حروف انگلیسی باشه

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
عزیپزم دقیق نمیدونم ولی فکر کنم رمز عبور عدد قبول نمیکنه باید حروف انگلیسی باشه

هرچی میزنم نمیاد کلافه شدم بخدا

هرچی میزنم نمیاد کلافه شدم بخدا

منم یه مدت همینجوری شده بودم البته من کاربری داشتم ولی ‌نمیتونستم وارد بشم شماره همراه رو میزدم ولی باز ارور میداد که شماره همراه الزامی هست.

بعد با برنامه chrome اومدم درست شد.

منم هرکار میکردم وارد کاربریم شم نمیشد ارور میداد.

الانم با همین برنامه اومدم سایت

لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
منم یه مدت همینجوری شده بودم البته من کاربری داشتم ولی ‌نمیتونستم وارد بشم شماره همراه رو میزدم ولی ...

ممنون عزیزم برم امتحان کنم

2738
ممنون عزیزم برم امتحان کنم

خواهش میکنم گلم