2737
2734
عنوان

آنلاین شاپ زدم عکس لباس ها رو بذارم؟

17391 بازدید | 302 پست

چون بدون واسط از دفترپخش تولیدی میارم ارزونه کارام

اگه دوست داشتین حمایت کنین 

ممنون میشم💚

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

البت اگه کسی هست بذارم😐👌

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

گذاشتی لایک کن

بعد از ۳ سال و نیم چشم انتظاری و نذر و نیاز و دوا درمون بالاخره امروز تاریخ ۹/ ۴ /۱۴۰۰...۵ تا بی بی چکام  مثبت شد آزمایش خونمم مثبت شد😍😍دعا کنین برام بمونه و سالم بیاد بغلم ..همه منتظرارو از ته دلم دعا میکنم .فقط امیدتون به خدا باشه

نام : تونیک مانتویی (شومیز مانتویی) مدل امرسان

جنس : پپلین نخ

قد حدود82

رنگ بندی :  زرشکی,  مشکی

سایز ها :  38-40,  42-44,  46

قیمت 

165 تومان

نام : پرنسسی لمه

جنس : لمه بدون ریزش/ قد حدود 90

رنگ بندی :  مشکی لمه نقره ایی پر

سایز ها :  فری سایز تا ۵۸

قیمت  118 تومان

2738

این کارها همشون اکثرا رنگ بندی و عکس غیرژورنال و تنخور دارن 

تو کانال هست🌺🌺

البت اگه کسی هست بذارم😐👌

اگه هاوایی داری برای پسرم آره بذار

بچه ها من یه آرزوی خیلی‌ بزرگ دارم میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهش میکنم 🙏 خیلی دلم می‌خواد به آرزوم برسم خیلی‌ تلاش کردم خدایا خودت کمکم کن بعد تو یاوری ندارم همه پارتی من تویی دستمو بگیر منو به خواستم برسون 🙏🙏🙏🙏🙏
2706