2703
2553
عنوان

یه شیرخشک خوشمزه معرفی کنید

113 بازدید | 8 پست

بچم شیشه نمیگیره فقط اب توش میخوره. یه شیرخشک بگید بگیرم خوشمزه باشه بخوره

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فکر کنم شما حس ششم داشتین درسته؟

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2720

سادات جون لطفا و خواهشاً خیلی دعام کنید ۳ تا حاجت خیلی مهم دارم 😭😭

خیلی دعام کن خیر دو عالم نصیب دل مهربونت انشالله به حق جدت🤲😭💔🙏😘😓

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
سادات جون لطفا و خواهشاً خیلی دعام کنید ۳ تا حاجت خیلی مهم دارم 😭😭 خیلی دعام کن خیر دو عالم نصیب ...

حتما عزیزم

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
2714
حتما عزیزم

قربونت عزیزم خیر ببینی انشاالله 🙏🥺

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭