2129
2106

تب داغ هوس۱و۲ بهترین رمانی بود که تا حالا خوندم👌👍

لطفا پست های منو با لحن مهربون و دوستانه بخونید😊👑نه تو می مانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی...به حباب نگران لب یک رود قسم...وبه کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز...قسم میخورم حرفی که تو عصبانیت زده میشه،تو آرامش ساعت ها بهش فکر شده،،،،،پس با جمله "عصبانی بود یچیزی گفت" خودتونو گول نزنید...👑آدمک خر نشوی گریه کنی،کل این دنیا سراب است بخند...لبخند بزن گرچه دلت پر شده از درد...تا گریه نفهمد به سرت غصه چه آورد...

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

رمان آشور هم قشنگه

لطفا پست های منو با لحن مهربون و دوستانه بخونید😊👑نه تو می مانی و نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی...به حباب نگران لب یک رود قسم...وبه کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز...قسم میخورم حرفی که تو عصبانیت زده میشه،تو آرامش ساعت ها بهش فکر شده،،،،،پس با جمله "عصبانی بود یچیزی گفت" خودتونو گول نزنید...👑آدمک خر نشوی گریه کنی،کل این دنیا سراب است بخند...لبخند بزن گرچه دلت پر شده از درد...تا گریه نفهمد به سرت غصه چه آورد...
2124

تاپیک قفل شد نتونستم جوابتون بدم

اگه پست های من خونده باشید من گفتم کاری به عقیدت ندارم ولی دنبال جنجالی که گذاشتی تو امضات!!! 

بعدم گفتم اسی رو شناختم کلا کارش همینه جنجال درست کردن یه روز با توهین به خدا یه روز مادر یه روز معلم.... 

کلا ناآرومه همیشم تو همین ساعت که نی نی یارها نیستند میاد یه عده رو میریزه بهم میره

چندمین کاربریشم هست

وگرنه باخدایی و بی خدایی بقیه به خودشون ربط داره 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
تاپیک قفل شد نتونستم جوابتون بدم اگه پست های من خونده باشید من گفتم کاری به عقیدت ندارم ولی دنبال ج ...

من نمیدونستم چه طوریه منم تصادفی تاپیکش دیدم چون عزیزم نه اونا قانع میشن هرچه بگیم در مورد دین نه چیزی پس بهتر ه ولشون کنی با عقیده و نظر خودشان من خودم شده خواستم یک نفر مثل آسی بوده بگم اینطور نیست دین پیامبر  فرق داره اصلا قبول نکرده ولی منم به نظرش و خواستش احترام گذاشتم 

من نمیدونستم چه طوریه منم تصادفی تاپیکش دیدم چون عزیزم نه اونا قانع میشن هرچه بگیم در مورد دین نه چی ...

بله حرف شما کاملا متین عزیزم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏