عنوان

رمان از اینا که مرده خیلی غیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 6117 بازدید | 48 پست
یادش بخیر ی زمانی معتاد رمان بودم😐

واقعا😐یه فولدر دارم پر رمان

ولی دیگه انگار حوصله ندارم بخونم هیجانش گذشت😕
😁

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا ما خانوما انقد علاقه مندیم به خوندن این چیزا ولی اگه شوهرم غیرتی شه میخام خفش کنم

من بقیه رو نمیدونم وای واسه من خنده داره و از رمانایه ی نواخت پشمکی حذاب تره

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
2731
اون ببماری داشت خوندمش 😂🚶🏻‍♀️

کاش بیمار بود😐
😂

این مرد ارباب من است،حصار تنهایی من عالین من هنوزم دوسشون دارم با این که دیگه حوصله رمان ندارم😁

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
😂😂بخدا من فقط واسه طنز میخونم

ازاین رمانا که مرده بشدت باکلاس وپولدار وامروزیه وبسیار عاشق ولی بشدت غیرتیه ازاینا دوست😅

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
کاش بیمار بود😐 😂 این مرد ارباب من است،حصار تنهایی من عالین من هنوزم دوسشون دارم با این که دیگه حو ...

اون که شکنجگر من بود مثبت ۱۸ داشت و یک نوع بیماری یا گرایش به یه سری چیزای نامناسب داشت .حصار تنهایی من و خوندم اندازه موهای سرم خودندمش😂ادم بعضی رمانارو هزار بارم بخونه کافی نی

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
من از اینا که دست بزن دارن خوشم نمیاد غیرتی دوس دارم ولی از اونا که دست رو زن بلند نمی کنن 

بن بست ۱۷ هم خیلی قشنگه

چرا ما خانوما انقد علاقه مندیم به خوندن این چیزا ولی اگه شوهرم غیرتی شه میخام خفش کنم

دقیقا . از مردای حسود و غیرتی حالم بهم میخوره . به اسم غیرت پا رو از گلیم درازتر می کنن . بی درکن و حساس و عصبی . 💁

2706