2726

سلام خانوما

من تیروئیدم کم کاره و پریودم دو ماهه ک عقب افتاده

دکترم برام قرص ناشتا تجویز کرده فقط

شما تجربتون چیه و چه قرص هایی مصرف میکردید؟؟

تیروئیدتون خوب شد؟؟ 

چ علائمی داشتید؟

ممنون میشم کمکم کنید راهنمایی کنید خداخیرتون بده🤕

ی نفر دیگه داره برا همچین چیزایی ک تونا دیده میگیری دعا میکنه.😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لیووتیروکسین داده؟ عدد ازمایشت چند بوده؟ 

نمیدونم قرصش چیه چون هنوز نگرفتم از داروخانه

۱۵ هستش عددش

گف دوماه پیش تیروئیدم پر کار بوده یهو شده کم کار

2728

من لوتیروکسین می خوردم چیز های هم که برای تیروئید ضرر داره نخوردم روزی تقریبا۲ساعت پیاده روی کردم تنقلات هم کلا ترک کردم

نام کاربریم رو میخواستم بذارم دخترزیبا ولی حرف ا رو یادم رفت 😂
من لوتیروکسین می خوردم چیز های هم که برای تیروئید ضرر داره نخوردم روزی تقریبا۲ساعت پیاده روی کردم تن ...

ممنون عزیزم💚

معمولا همون یه دونه قرص رو میدن من خودم نه ولی اطرافیانم مامانم و همسرم و برادرشوهرام همه تیروییدشون کمکاره همون یدونه قرص رو بهشون دادن قرصی برای تنظیم کردن هورمون حالا بسته به میزان کم کاری یا پرکاری دوز ۵۰ یا ۱۰۰ میدن و بعضی ها هم بیشتر یا کمتر مثلا یکی و نصفی از قرص ۵۰ یا مثلا برادر شوهرم دوتا قرص ۱۰۰ روزانه میخوره 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
بله من تیروییدم کم کاره ،و قرص لووتیروکسین ناشتا مصرف میکنم،یه مدت خوب شده بودم دوباره برگشته

من نزدیک دوسال بود خوب شده بودم،الان باردارن و سر همین بارداریم فکر کنم دوباره عود کرده

خدا با من بوده همیشه...🌺
معمولا همون یه دونه قرص رو میدن من خودم نه ولی اطرافیانم مامانم و همسرم و برادرشوهرام همه تیروییدشون ...

ممنون عزیزم

مکمل هم مصرف میکنن؟

2706