1874
2106

پخته یا خام بگو بهت یاد بدم

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭

سیب ریز رندکن خوب ابش بگیر تخم مرغ و ادویه بزن تو روغن داغ سرخ کن

خدایا بغلم کن که به نوازش دستات احتیاج دارم تا دنیام قشنگ بشه💖💖💖💖                                                                                                                                           💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.        

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

خام یبار خالم درست کرد خیلی خوشمزه شد ولی نپرسیدم 

فک کنم سیب زمینی خام ورنده کرد وچند تا ادویه زد

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ،تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱🙃 واسه رسیدن به هدفم صلواتی ختم کنید❤تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد😍☺زندگی درد قشنگیست که جریان دارد 😎🤞  ....#خانم معلم اینده#رویاهایم جهانیست که شادی را به من برمیگرداند🙂💕

هر جوری درست کردم بد شده

‼دوستان عزیزم 🥰سوال برای درمان  پوست ،مو ، عفونت ، هموروئید(بواسیر) داشتین ازم بپرسین 😊تا حد امکان کمکتون میکنم در عوض دعام کنید  💐🌷🌺درخاست دوستی ممنوع 

رنده کن با پیاز و تخم مرغ و نعنا ونمک فلفل زردچوبه بنداز تو روغن داغ😐❤

همش به هم ریخته اس !!!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                             خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم.

روش خودم اینه سیب زمینی آب‌پز میکنم. پیازمو رنده میکنم ابشو میگیرم بعد نمک وفلفل قرمز وسیاه و زردچوبه و تخم مرغ قاطی میکنم. بعد کف دستم ارد میزنم پهن میکنم تو روغن داغ سرخ میکنم. 

ولی براسیب زمینی خام همه اینکارا میکنم چندتا حبم سیر رنده میکنم داخلش بعدم آرد میزنم نچسبه

خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت.   
2050
هرکدوم بهتره

جفتشم خوبه من هرجفتشو درست میکنم

سیب زمینی خام

اول سیب زمینی هارو بپز بعد رنده کن نمک و ادویه بزن تخم مرغ بشکن قشنگ ورز بده یکمم آرد سوخاری بزن بعد دستتو نم دار کن شکل بده توروغن داغ سرخ کن

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو که از غم عشقت،چگونه جان برهانم؟چگونه اینهمه غم را به هر طرف بکشانم؟نه پای رفتن ازینجا😥نه طاقتی که بمانم😔چگونه دست دلم را،به دست توبرسانم؟😭