2703
2553
عنوان

درمان فوری بخیه زایمان طبیعی

3539 بازدید | 11 پست

اومدم اینجا تجربه ی خودمو از بخیه ی زایمان طبیعی بگم. من پنج تا بخیه خارجی داشتم و تعداد بخیه های داخلی رو نمی دونم. به علت اینکه دخترم زردی داشت سه روز ان آی سی یو بود و منم مجبور بودم رو صندلی بشینم و بهش شیر بدم. واسه همین دو تا از بخیه های اصلیم باز شد و شروع کرد به سوزش و ترشح.

پنج شش روز گذشت و بتادین و سرم و سشوار هم بهترش نکرد. تا اینکه طبق شنیده هام تصمیم گرفتم دود عنبر نسارا رو امتحان کنم. و در کنارش پماد فنی توئین. بعد از هر بار توالت رفتن خودمو با شامپو بچه می شستم. سرم سدیم کلراید می ریختم رو بخیه ها. با سشوار خشک می کردم. زیر دامنم یه تیکه عنبر نسارا رو که تو اسفند دود کن ریخته بودم بخور می دادم دو سه دقیقه. بعد پماد فنی توئینو روش میمالیدم. سه روز نشده زخمای باز بدون بخیه مم جوش خورد.

انشاءالله که براتون کاربردی باشه و اگه بود برای شادی روح مادرم و سلامتی همه ی نی نیا و نی نی من دعا کنید.

یا علی.

دوستت دارم خدای من... 

عزیزم ممنونم که تجربتو گذاشتی من بخیه داخلی باز شده الان لبها ببخشید بینشون فاصله افتاده این روش جواب میده

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی   ک این کیمیای هستی قارون کند گدارا   
عزیزم ممنونم که تجربتو گذاشتی من بخیه داخلی باز شده الان لبها ببخشید بینشون فاصله افتاده این روش جوا ...

آره واسه منم به جز فاصله اصلا بالا و پایین شده بود دو طرف برش. حتما انجام بدین بدن انسان قابلیت ترمیم عالی داره. 

دوستت دارم خدای من... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره واسه منم به جز فاصله اصلا بالا و پایین شده بود دو طرف برش. حتما انجام بدین بدن انسان قابلیت ترمی ...

ممنون عزیزدل

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی   ک این کیمیای هستی قارون کند گدارا   
2720

عزیزم شما بوه تون سالمه؟؟؟

من رو بخاطر iugr و اختلاف سنی حدود دو هفته سزاربن فوری کردن

الان نینیم بستریه

دکتر میگه سر و کلا جثه ش به سنش کمه  حجم ابم هم کم شده بود

دارم روانی میشم

نی نی شما هم بستری شد؟

الان حالش خوبه؟

بچه طبیعیه همه چیش؟

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
عزیزم شما بوه تون سالمه؟؟؟ من رو بخاطر iugr و اختلاف سنی حدود دو هفته سزاربن فوری کردن الان نینیم ...

نگران نباش عزیزم، من دو تا برادر زاده م به خاطر محدودیت رشد داخل رحمی به علت مسمومیت بارداری مادرشون تو سی هفته 850 گرم و اون‌یکی 33 هفته دو کیلو سزارین شدن الان یکی 6 سالشه اون یکی چهارماهه شکر خدا سالمن

دوستت دارم خدای من... 
نگران نباش عزیزم، من دو تا برادر زاده م به خاطر محدودیت رشد داخل رحمی به علت مسمومیت بارداری مادرشون ...

ممنونم دوستم

دکتر جوری باهام حرف زد که دو روزه کارم‌ گریه س بخدا

دارم دیونه میشم

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2714
   ممنونم دوستم دکتر جوری باهام حرف زد که دو روزه کارم‌ گریه س بخدا دارم دیونه میشم

کلا دکترای ایرانی کارشون ناامید کردنه عزیزم، توکلت به خدا باشه. ❤️

دوستت دارم خدای من... 
کلا دکترای ایرانی کارشون ناامید کردنه عزیزم، توکلت به خدا باشه. ❤️

ممنونم دوست من