2726
میزان گوشتش برای هر نفر صد و پنجاه گرم حبوبات نفری یک پیمانه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ﺳﻴﺐ ﺯﻣﻴﻨﻲ ﻧﻔﺮﻱ ﻳﻚ ﻋﺪﺩ ﻣﺘﻮﺳﻄ ﻧﺨﻮﺩ و ﻟﻮﺑﻴﺎ. ﺑﺮاﻱ ﻫﺮ ﻧﻔﺮ. 4 ﻗﺎﺷﻖ ﻏﺬا ﺧﻮﺭﻱ ﺑﺮاﻱ ﻫﺮ 10 ﻧﻔﺮ ﻳﻚ ﻛﻴﻠﻮ ﮔﻮﺟﻪ ﻓﺮﻧﮕﻲ ﺑﺮاﻱ ﻫﺮ. 10 ﻧﻔﺮ 5 ﻋﺪﺩ ﻟﻴﻤﻮ ﻋﻤﺎﻧﻲ ﺑﺮاﻱ ﻫﺮ 10 ﻧﻔﺮ 5 ﻗﺎﺷﻖ ﻏﺬا ﺧﻮﺭﻱ ﺭﺏ 2 ﺑﻮﺗﻪ ﺳﻴﺮ ﺑﺮاﻱ ﻛﻞ اﺑﮕﻮﺷﺖ ﮔﻮﺷﺖ ﻫﺮ 10 ﻧﻔﺮ2,5 ﻛﻴﻠﻮ ﮔﻮﺷﺖ ﺑﺎ اﺳﺘﺨﻮاﻥ ﻧﻤﻚ ﻏﺎﻓﻞ ﺑﻪ ﻣﻴﺰاﻥ ﻻﺯﻡ ﻣﺎ ﺑﻪ اﺏ ﮔﻮﺷﺖ ﮔﻨﺪﻡ ﺩﺭﺳﺘﻪ ﻫﻢ ﻧﻴﺰﻧﻴﻢ
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
آره می خوام واسه پسرم عقیقه بگیرم آشپزمون پیدا نمی کردیم تا بگه از هر چی چه قدر بگیرم استرس داشتم امروز خودش زنگ زد و لسیت داد 1. گوشت 12 کیلو 2. سیب زمینی 5 کیلو 3. نخود نیم کیلو 4. لوبیا سفید نیم کیلو 5. رب 1 کیلو 6. لیمو 100 گرم 7. گوجه ریز 1 کیلو 8. سیر 2 قبه 9. مرزه 100 گرم 10. دنبه نیم کیلو فکر کنم پیاز یادش رفته بگه!
آره می خوام واسه پسرم عقیقه بگیرم آشپزمون پیدا نمی کردیم تا بگه از هر چی چه قدر بگیرم استرس داشتم ام ...

ببخشید چطوری واسه 100 نفر نیم کیلو نخود و لوبیا؟

تصحیح کنید

منم 100نفر مهمون دارم ک برای عقیقه دخترم هست منم بلد نیسم چقدر مواد لازم دارم.

از صبح تا شب بالا پایین میپره😫😩خداروشکر ک یه بچه سالم و شاد دارم😍😍
ببخشید چطوری واسه 100 نفر نیم کیلو نخود و لوبیا؟ تصحیح کنید منم 100نفر مهمون دارم ک برای عقیقه دخت ...

عقیقه چیه؟

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.
عقیقه چیه؟

عقیقه یجور نذره برا سلامتی بچه یا هر کس دیگه ای.برو از مفاتیح بخون.

یه گوسفند ذبح میکنی با آداب مخصوص و نذر میکنی 

از صبح تا شب بالا پایین میپره😫😩خداروشکر ک یه بچه سالم و شاد دارم😍😍
عقیقه یجور نذره برا سلامتی بچه یا هر کس دیگه ای.برو از مفاتیح بخون. یه گوسفند ذبح میکنی با آداب مخص ...

اها قبول باشه عزیزم

زندگی نه همین صورت خندان من است زیر این خنده غمی ست که این تنها دنیای من است.