2733
2734
عنوان

چرا بین پسر و دختر تبعیض قائل میشن

529 بازدید | 40 پست

چرا این همه تبعیضه واقعن خونه های شماهم همینجوریه که پسر رو بیشتر از دختر بخوان من که همیشه میگم کاش به دنیا نمی اومدم که بخوام دختر باشم مامانم که تو تاپیکای قبل گفتم با من خوش اخلاق نیست جانم و غذاهای خوشمزه و محبتاش خوراکیاش همه برای داداشم و عروسشه با من بد برخورد میکنه چون دخترم همش خودمو لعنت میکنم دیگه خسته شدم از بس به خاطر دختر بودنم هر چیزی رو تحمل کردم 

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون جنسیت زده ان

چون هنوز تو فرهنگ جاهلیت زندگی میکنن

چون معتقدن پسر ادامه دهنده نسلشونه (انگار پلنگ مازندرانن ک نگران انقراضشون هستن)

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2738

نسل جدید از بس این حسو تجربه کردن ‌‌و زجر کشیدن برعکس شدن همش پسرو سرکوب میکنن و دخترو بالا میبرن ک از نظر من جفتش ظلمه ب بچه س

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

چه بد در حالی که موقع احتیاج بیشتر دخترا دل میسوزونن .نه من مامانم فرق نمیذاره بابامم ک کلا دختر دوسته فقط 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
تو هم واسش کاری نکن بهش محبت نکن بعد اینکه مستقل شدی هم بهشون سر نزن 

همین تصمیمو دارم اما به مشاور گفتم گفت کار اشتباهیه اون حامی توعه انگار که مشاور نبود و همه چیز رو به نفع مامانمو برد جلو

مثل گلوله به قصد کُشت، آمدی زدی رفتی بی آنکه سر بچرخانی ببینی شاید هنوز جان داشته باشد شکار 

تو ایران همینه! خانواده های ایرانی از اول همین بودن. همه خوشگدرونیها و تفریحات ماله پسراست چون پسرن و باید جوونی کنن ولی دخترا باید از توی خونه باباشون کلفتی کردن و یاد بگیرن و بیرون نرفتن و تفریح نداشتن و تا مردم بگن دختر خوبیه و زن زندگیه همون افتاب مهتاب ندیده منظورمه که براشون شوهر پیدا بشه

چون جنسیت زده ان چون هنوز تو فرهنگ جاهلیت زندگی میکنن چون معتقدن پسر ادامه دهنده نسلشونه (انگار پل ...

پدرومادر من نمیخوان تاج و تخت پادشاهیشون بی جانشین بمونه☹

2706