2733
2734
عنوان

بخيه سزارين 😭

264 بازدید | 19 پست

سلام خانما امروز ٢٢ روزه كه زايمان كردم 

از روز ٩ از بخيه هام خون ميومد ولي نقطه نقطه 

دكتر رفتم گفت عب نداره به نخ بخيه حساسيت نشون دادي طبيعيه درست ميشه 

ولي ديروز خون زياد اومد از يه قسمتش، الانم از ٣ جا خون ابه و چرك داره مياد با اينكه الان ٢ روزه كلا حالت دراز كش هستم... 

خيلي اعصابم خورد كرده لعنتي 

چيكار بايد بكنم؟ 

خيلي مراقبت كردم هر روز با اب و صابون شستم و با سشوار خشك كردم بيشتر دراز كشيدم ولي نميدونم چرا اينطوري شده

بتادین بگیر و سرم شستشو حتما سری زخمات بسته میشه

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم همینجور شدم اول با سرم میشستم بعد بتادین میزدم سری خوب شدن از من که سوراخ باز شده بود... منم که فوبیا سوراخ ریز دارم دیدم بیهوش شدم تو حموم

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
حتما مجدد دکتر برو چون تا نه روز همه رو باید بکشی ایا کشیدی؟

میگه22روز زایمان کرده روز 9یا ده میکشن

2738
سرم شستشو بگم واسه جي ميخوام؟ 

داروخونه بگو سرم شستشو بدین واسه بخیه سزارین کردم

سفیکسیم400هم بگیر پهلوش بخور.. 

منم همینجور شدم اول با سرم میشستم بعد بتادین میزدم سری خوب شدن از من که سوراخ باز شده بود... منم که ...

واي مثه من 

واسه منم باز شده انگار 

منم از بخيه وحشت دارم هر سري كه نگاش ميكنم كل بدنم درد ميگيره از اعصاب! 🤦‍♀️ 

چند روزه خوب شد  ؟ روزي چندبار سرم شستشو بزنم؟

2706