سلام خواهرای گلم دارم دیوانه میشم چکار کنم ب نظرتون.

پسرم کلاس اوله تازه نوشتن یاد گرفته همیشه گدشیم دستش بود و باهاش بازی میکرد الان سه چهار باره میبینم میره قسمت اینترنت و جستجوی گوگل و کلمات زن لخت و اینارو جستجو میکنه دنیا رو سرم خراب شد ولی بار اول ب روش نیاوردم بار دوم باهاش حرف زدم و توضیح دادم ک نباید اینکارو بکنه بار سوم ب باباش گفتم اونم دعواش کرد حالا باز امشب دیدم اینا رو جستجو کرده نمیدونم از کجا یاد گرفته اینکارو خ ناراحتم ی برنامه گرفتم و روی اینترنت قفل گذاشتم برنامه رو پاک کرد قفل برداشته شد.نمیشه گدشی رو قایم کنم ک ححساستر میشه ب نظرتون چ برخوردی بکنم باهاش.حتی ی بار با باباش فیلم بازی کردیم باباش اومد خونه گفت دوستمو دستگیرکردن و بردن زندان گفتن تو گوشیش عکسای بد دیده بچه اش و منم خ ناراحت خودمو نشون دادم و گفتم خدا کنه مال گدشی منو نفهمن و این حرفا.ولی انگار هیچ تاثیری نداشته خواهش میکنم بدون سرکوفت زدن خواهرانه راهنماییم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازش بپرسید اول دلیل اینکه این کلمه رو سرچ میکنه چیه 

بعد با ارامش باهاش حرف بزنید و توضیح بدید واسش که این کار درستی نیست

یا مثلا بگید اگه دیدم دیگه این کلمه رو سرچ نکردی واست کادو میخرم یا مثلا خوراکی مورد علاقت رو واست درست میکنم

مشاور

میشه واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان و نابودی کرونا یه صلوات بفرستی؟🥺🥰                                                                                           اللّهمَّ صَل عَلے مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل ْفرَجَهُم🤲🏻

پسر خواهر شوهرمم سرچ کرده بود دو دول بازی🙄

بچه یکی از دوستامم سرچ کرده بود عکس با سن زن جوان🤦‍♀️

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706