2410
2553

پسرم خیلی لجباز شده همش بهم گیرمیده همش ازم وسیله میخواد میگه فلان چیزو میخوام ندی جیغ کشیدم اجی داداشم بیدار شن

خلاصه داره دیونم میکنه هی باهاش آروم صحبت میکنم سوءاستفاده میکنه اخرشم میزنم به سیم آخر دعواش میکنم 

ج بدین فردا میخونم 

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 

یبار بگو جیغ بزن برام مهم نی تا بفهمه که شما هیچ کاری براتون مهم نی چند روز تحمل کنید هرکار که کرد ولی چیزی رو خواست ندید

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

حساس بشی بدتر لج‌میکنن

پسر عمم اینجوری بود

مشاور به مامانش گفت اصلا اهمیت نده تا لج نکنه ، دعواشم‌نکن

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2714
حساس بشی بدتر لج‌میکنن پسر عمم اینجوری بود مشاور به مامانش گفت اصلا اهمیت نده تا لج نکنه ، دعواشم‌ ...

دقیقن همینطوره اعصابم نمیکشه میزنمش از این طرف بچه نه ماهه دوقلو دارم حسادت میکنه 

بهش باج نده اصلا..وقتی داد میزنه حرفشو گوش نده .بگو تا وقتی با صدای بلند حرف میزنی نمی‌شنویم چی میگی ...

امتحان کردم گریه میکنه ناراحت میشم 

بگو اگه حرف بزنی زبونتو قیچی میکنم

برمیگرده میگه زبونه تورو قیچی میکنم تمام راهمو امتحان کردم دقیقا وقتی اینجوری شده تولد پنج سالش تمام شده 

عزیزم من دو تا خواهر ۷ ساله دارم همین جوری بودن با مشاور صحبت کردیم گفت وقتی گریه می کن و می خوان مثلا براشون یه عروسک بخرید بهش بگید گریه نکن با لحن آروم بگو تا برات بخرم یا مثلا وقتی که جیغ میکشه بگو من صدات و نمی شنوم اگه آروم حرف بزنی می شنوم،ما همین روش و رو خواهرام امتحان کردیم شکر خدا کمی حواب داده بهش بگو تا صبح گریه کن و جیغ داد بکش من نمی تونم کاری و که میگی بکنم تا وقتی که با لحن آروم صحبت کنی

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯