2737
2734
عنوان

فضای مجازی زندگی سگی

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 23 پست
عزیزدلم چقدر بد رفتاره  با سیاست باهاش تا کن عقب بکشی ممکنه خانوادش هم بد بگن ازت رفتاراش و ی ...

عزیزم یک گوشبش رو نباید ببینم چون معتقده شخصیه

تو کاراش دخالت نکنم و بهم هیچی نمیگه چون بهم مربوط نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم حرف و خشکهه

نباید همراش بیرون برم میگه دوست ندارم ابروم رو مبری بخدا قد بلند دارم نه چاقم نه لاغر نه زشت هنوزم ۲۰ سالمه🥺

ماشین خرید اول مادر رو برد بیرون حتی نمیزاره جلو بشینم

لعنت به خانواده ۱۴ سالگی مجبور به ازدواجم کردن باهاش تا ۱۷ درگیر طلاق باهاش بودم بعدش فامیلا اومدن گفتن اشتی کنید گفتم نه خانوادم گفتن اره میخوای برا خواهر و برادرت بد شه 🥺به زور 

2728
خیلی سخته باهاش صحبت میکنم امشب دیگه اینقد اعصابم خورد بود گفتم هوی با دیوار صحبت میکردم بهتر بود

چرا اینجوریه از اولم اینجوری بود؟

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
لعنت به خانواده ۱۴ سالگی مجبور به ازدواجم کردن باهاش تا ۱۷ درگیر طلاق باهاش بودم بعدش فامیلا اومدن گ ...

چه ربطی داره

خودت و راحت کن عزیزم

داری میسوزی 

حیف خودت و جوونیت نیست

جدا شو خونه بگیر مستقل باش کار کن مهریه هم تا قرون آخر بگیر یاد بگیره مسئولیتی که قبول کرد پاش وایسه

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
نه 

مگه کلفتشی اینجوری می‌کنه انقد مظلوم نباش یکم زبون داشته باشی درست میشه و اگه بزاش دغدغه درس کنی دیگ جرعت نداره بگه پیجم فالو نکن 

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2738