2410
2553
عنوان

فضای مجازی زندگی سگی

242 بازدید | 23 پست

سلام من ۲۰ سالمه سه سالمه ازدواج کردم اوایل شوهرم تو اینستا فالو کردم ولی دوساله انفالو کرده شرطشم چاق شدنه ولی میدونم داره یه غلطی میکنه اصلا گوشیشم به من نمیده

مثل کلفت باهام رفتار میکنه هیچی بهم نمیگه میگم بیا باهم شام بخوریم التماسش میکنم این کوفتی رو بزار زمین انگار نه انگار

نمیدونم بریدم 

اینا قسمت کوچیکشه بزرگاش مونده

عزیزدلم مشاوره رفتید

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با ی پیج دیگ برو سراغش

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2720
پیج ندارم 

خب درست کن

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
2714
رفته ایینه دقم برام اورده خونمون دو واحدی بود مادرش بغلمونه همش خونه اونه شبا مباد اینور🥺

چجوری داری با این مجسمه زندگی میکنی؟

میفهمه😶

بفهمه تو نباید بفهمی ک داره چ گوهی میخوره

عزیزدلم چقدر بد رفتاره 

با سیاست باهاش تا کن عقب بکشی ممکنه خانوادش هم بد بگن ازت

رفتاراش و یکی یکی بگو ببینیم قابل حل هست

اگه خانوادت طرفتن قطعا جدا شو

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
صحبت مبکنم میگه هیچی حالیت نی فقط زر مفت مزنی

ببخشید ولی خیلی بیشعوره 

واقعا حیف تو که انقدر باهاش میسازی

2706