2194
2106
عنوان

فضای مجازی زندگی سگی

190 بازدید | 23 پست

سلام من ۲۰ سالمه سه سالمه ازدواج کردم اوایل شوهرم تو اینستا فالو کردم ولی دوساله انفالو کرده شرطشم چاق شدنه ولی میدونم داره یه غلطی میکنه اصلا گوشیشم به من نمیده

مثل کلفت باهام رفتار میکنه هیچی بهم نمیگه میگم بیا باهم شام بخوریم التماسش میکنم این کوفتی رو بزار زمین انگار نه انگار

نمیدونم بریدم 

اینا قسمت کوچیکشه بزرگاش مونده

عزیزدلم مشاوره رفتید

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
رفته ایینه دقم برام اورده خونمون دو واحدی بود مادرش بغلمونه همش خونه اونه شبا مباد اینور🥺

چجوری داری با این مجسمه زندگی میکنی؟

به خَر اَلماسَم💎بِدی بازَم یُنجه میخواد بَحثِ لیاقَتِِِِِِِِِِِ
2050

عزیزدلم چقدر بد رفتاره 

با سیاست باهاش تا کن عقب بکشی ممکنه خانوادش هم بد بگن ازت

رفتاراش و یکی یکی بگو ببینیم قابل حل هست

اگه خانوادت طرفتن قطعا جدا شو

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن 🌱🥀🌷🌹🌱 مذهبی نیستم اما معتقدم خدا تو وجود هممون نشسته و ما بهش میگیم وجدان......دینم انسانیت......همه ما فرزندان حواییم.....دل هم و نشکنیم..... یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐶🐷🐰🐹😻🐾 
صحبت مبکنم میگه هیچی حالیت نی فقط زر مفت مزنی

ببخشید ولی خیلی بیشعوره 

واقعا حیف تو که انقدر باهاش میسازی

2183
عزیزدلم چقدر بد رفتاره  با سیاست باهاش تا کن عقب بکشی ممکنه خانوادش هم بد بگن ازت رفتاراش و ی ...

عزیزم یک گوشبش رو نباید ببینم چون معتقده شخصیه

تو کاراش دخالت نکنم و بهم هیچی نمیگه چون بهم مربوط نیست 

کم حرف و خشکهه

نباید همراش بیرون برم میگه دوست ندارم ابروم رو مبری بخدا قد بلند دارم نه چاقم نه لاغر نه زشت هنوزم ۲۰ سالمه🥺

ماشین خرید اول مادر رو برد بیرون حتی نمیزاره جلو بشینم

لعنت به خانواده ۱۴ سالگی مجبور به ازدواجم کردن باهاش تا ۱۷ درگیر طلاق باهاش بودم بعدش فامیلا اومدن گفتن اشتی کنید گفتم نه خانوادم گفتن اره میخوای برا خواهر و برادرت بد شه 🥺به زور 

خیلی سخته باهاش صحبت میکنم امشب دیگه اینقد اعصابم خورد بود گفتم هوی با دیوار صحبت میکردم بهتر بود

چرا اینجوریه از اولم اینجوری بود؟

به خَر اَلماسَم💎بِدی بازَم یُنجه میخواد بَحثِ لیاقَتِِِِِِِِِِِ