2726
عنوان

دختر دایی ۴ سالم جونمون رو نجات داد!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1436 بازدید | 28 پست
اونا سرنوشتشون این بوده، خواست خدا بوده😔

ان شاالله همیشه سلامت باشید

ماهم تو جاده تصادف کردیم

ی سنگ کنار جاده بود خوردیم ب اون سنگ و ماشین متوقف شد

نگو زیر اون سنگ ی دره هست

و ما نمیدونستیم اومدیم از ماشین پیاده شیم ملت داد میزدن از این دو در پیاده نشید

وقتی اومدیم پایین دیدیم کاملا دو چرخ اون ور ماشین رو هوا بود

خلاصع ک نمیدونم چی بگم الحمدلله که دوباره بهمون فرصت داد

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما چندین بار از مرگ حتمی نجات پیدا کردیم یبار من تنها 

تو ماشین بودم یبار شوهرم ویبار دیگه خانوادگی بودیم.

هر سه تاش نجاتمون خیلی عجیب بود یبار تو سبقت بودیم

راننده تریلی حواسش نبود اومد سمتمون ب گاردریل گیر

میکرد ماشینمون وخدا رو شکر یهو راننده متوجه شد .

2728
بله واقعا بعضی اوقات میگم ما فقط دو سه ثانیه با مرگ  فاصله داشتیم وحشتش تا ماه ها باهام بود.

اینکه خدا بهت فرصت دوباره بده خیلی حس عجیبیه، نعمته❤

میشه برام ی صلوات بفرستی؟🌿🤍 

شوهر من حدود دو س روز پیش مرگ حتمی رو رد کرد خداروشکر مرگ حتمی بود یعنی.درسته که اسیب زیادی دید اما خداروشکر اگه هرجای دیگه به جز پاش،بود از بین رفته بود یا احتمال داشت پاش قطع بشه یا رگش قطع بشه اعصاب پاش،قطع بشه،دیگه نتونه تکون بده پاشو و خلاصه میشد ک خیلی بدتر از وضعی که الان داره باشه

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
وای چه بد، خداروشکر الان خوبن؟

تازه یروزه عمل کرده از بیمارستان مرخص شده مسکن میزنه مدام عملش خیلی سنگین بود کل رون پاش بخیست

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
تازه یروزه عمل کرده از بیمارستان مرخص شده مسکن میزنه مدام عملش خیلی سنگین بود کل رون پاش بخیست

ایشاالله خدا کمکش کنه، دوباره سالم بشه🤲🏻❤

میشه برام ی صلوات بفرستی؟🌿🤍