2737
2734
عنوان

یه سوال فوری در مورد قرص های ال دی

2286 بازدید | 9 پست
سلام دوستهای خوبم....یه سوال دارم لطفا دقیق جوابمو بدید......
یکی از دوستای من امروز 3 روزه که پری اومده......5 اسفند ماه قراره بره مسافرت و چون قرصای ال دی و بقیه قرصا براش سازگار نیست میخواد از امروز قرص بخوره و 10 روز بعد قطع کنه تا پرید ماه بعد زودتر اتفاق بیوفته.....حالا از من پرسیده مشکلی پیش نمیاد و....؟؟؟؟منم زیاد اطلاع ندارم گفتم از شما باتجربه ها بپرسم.....چون سفر زیارتی قراره بره خیلی براش مهمه....لطفا دقیق جواب بدید.....
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
10 روز بعد قطع کنه پری نمیاد. باید ادامه بده و وقتی از مسافرت برگشت قطع کنه تا پری بیاد.

اینجوری مطمئن تره.
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخواد تو مسافرت قرص مصرف کن چون حالش خیلی بد میشه..میخواد زودتر قرص رو قطع کنه و تا مسافرت پری بیاد وتموم بشه..متوجه شدید سوالمو؟؟
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
2731
عزیزم اگه الان قرص بخوره هر وقت قرصشو قطع کنه نهایتا 1 هفته دیگه پریود میشه اگه میخواد 5 اسفند دیگه تموم شده باشه باید از حالا به مدت10 روز قرص بخوره یعنی تا 20تم بعد از بیستم تا 5 اسفند 15 روز وقت هست که صد درصد تا قبل از 5 پریود میشه و دیکه تا 5 خوب شده.
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم
2738