2137
2106
عنوان

علوم سیاسی رشته مذهبیاست؟

123 بازدید | 12 پست

علوم سیاسی توی ایران به دردی هم‌میخوره خوندنش؟

رشته آدم های مذهبی؟

اگر درسن ۳۰سالگی مجردی و دنبال تحصیل و تفریح وخوشی یااینکه در ۳۰سالگی خانه دارهستی و دارای همسر وفرزند و اینطور خوشحالی من به هر۲ احترام میگذارم هیچ یک بر دیگری برتری ندارد چون مسیر زندگی هرکس متفاوت است .اگر تحصیلات را انتخاب کرده ای و مشغول تحصیل هستی یااینکه دیپلم داری و وارد عرصه هنر شدی یا اصلا خانه داری را انتخاب کرده ای و شادی همه وهمه برای من قابل احترام است و در یک سطح قرار دارد!اگر دارای فرزند یا فرزندان شادی هستی و یا اینکه تصمیم داری تا آخر عمر بی فرزند به زندگیت ادامه دهی همه برای من در یک جایگاه قرار داری!این را بیاموزیم یک نسخه را برای هم نپیچیم نگوییم: "شوهرمیکنی؟پیف پیف عه عه برو کیف دنیا رو بکن شوهرچیه!"اتفاقا اگر اهل ازدواج هستی به موقع و با یک آدم خوب زندگیت زیباتر میشود نگوییم:"35 سالته مجردی؟واه واه دختر دست بجنبون دیگه!"اتفاقا اگراحساس میکنی تنهایی راحت تری ازدواج نکردن از ازدواج اشتباه خیلی بهتر است!نگوییم "دختر ۱۵سال باید باید درس بخونه که دکتر بشه که مهندس وپرفسور بشه"دختر۱۵سال به هر سمتی که علاقه دارد باید برود اگر به هنرعلاقه دارد یا به ورزش یابه زبان یا به هرچیز دیگری!حرف من حمایت از کودک همسری نیست که من در همین تریبون فریااااد میزنم زیر ۱۸سال در حالی که حق رانندگی نداری حق رای نداری و همه جا باید اذن والدین داشته باشد حق ازدواج هم ندارد...

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
میتونی بری محلس

نه خودم ونمیگم برای دوستم خواستگار اومده

من حس میکنم مذهبیا میخونن این رشته ارو

اگر درسن ۳۰سالگی مجردی و دنبال تحصیل و تفریح وخوشی یااینکه در ۳۰سالگی خانه دارهستی و دارای همسر وفرزند و اینطور خوشحالی من به هر۲ احترام میگذارم هیچ یک بر دیگری برتری ندارد چون مسیر زندگی هرکس متفاوت است .اگر تحصیلات را انتخاب کرده ای و مشغول تحصیل هستی یااینکه دیپلم داری و وارد عرصه هنر شدی یا اصلا خانه داری را انتخاب کرده ای و شادی همه وهمه برای من قابل احترام است و در یک سطح قرار دارد!اگر دارای فرزند یا فرزندان شادی هستی و یا اینکه تصمیم داری تا آخر عمر بی فرزند به زندگیت ادامه دهی همه برای من در یک جایگاه قرار داری!این را بیاموزیم یک نسخه را برای هم نپیچیم نگوییم: "شوهرمیکنی؟پیف پیف عه عه برو کیف دنیا رو بکن شوهرچیه!"اتفاقا اگر اهل ازدواج هستی به موقع و با یک آدم خوب زندگیت زیباتر میشود نگوییم:"35 سالته مجردی؟واه واه دختر دست بجنبون دیگه!"اتفاقا اگراحساس میکنی تنهایی راحت تری ازدواج نکردن از ازدواج اشتباه خیلی بهتر است!نگوییم "دختر ۱۵سال باید باید درس بخونه که دکتر بشه که مهندس وپرفسور بشه"دختر۱۵سال به هر سمتی که علاقه دارد باید برود اگر به هنرعلاقه دارد یا به ورزش یابه زبان یا به هرچیز دیگری!حرف من حمایت از کودک همسری نیست که من در همین تریبون فریااااد میزنم زیر ۱۸سال در حالی که حق رانندگی نداری حق رای نداری و همه جا باید اذن والدین داشته باشد حق ازدواج هم ندارد...

نه ربطی به مذهبی بودن نداره

هرکی میتونه واسه بابام یه صلوات بفرسته••• چهارتا ذکر قرآنی آرامش بخش که توی‌ زندگیت معجزه ها میکنه :حسبنا الله و نعم الوکیل (برای  وقتایی  که ترس  و اضطراب  داری)••••لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین(وقتی خیلی ناراحتی و دلت گرفته)•••••افوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد(برا وقتایی که میخوای خدا مکر و حیله دیگران رو در حق تو خنثی کنه)••••ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله (برا وقتایی که طالب زیبایی در دنیا هستی)
نه خودم ونمیگم برای دوستم خواستگار اومده من حس میکنم مذهبیا میخونن این رشته ارو

شوهر دخترخالم دکترای علوم سیاسی داره 

استخدام وزارت خارجه هست 

هر سه سالم ماموریت 3 ساله خارج از کشور دارن 

مذهبی هم هست نماز و روزه ترک نمیشه

نه چه ربطی داره میتونه بعد که مدرک گرفت بره سفیر بشه 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم پارکینسون داره دعا کنید صلوات بفرستید تا زودی خوب بشه  لطفا برای حل شدن مشکل گرفتاری عشقم دعا کنید صلوات بفرستیدتا زودی بیاد پیشم تو این دنیایی به این بزرگی هیچکس بجز خدا مامانم عشقم شما دوستان نی نی سایت ندارم  مامانم بعد سالها به آرزوش رسید خدایا شکرت هر ثانیه هم شکرت کنم کمه خدایا من میدونم درد بی خونه بودن خونه بدوشی چقدر سخته لطفا خداجون هوای مستاجر رو داشته باش همشونو به آرزویی خونه دار شدن برسون من برای همه ی شما دوستان نی نی سایت همیشه دعا میکنم صلوات میفرستم ان شاالله به خواسته های دلتون برسید روزهای خوب دوباره میاد خدا هوای همونو داره دلم گرفته از دوست صمیمی دوست صمیمی فقط از من سواستفاده کرد چون میدونست خیلی تنهام خیلی اونو دوست دارم هر وقت با من کار داشت من پیشش بودم هیچ وقت تنهاش نمیذاشتم ولی وقتی من باهاش کار داشتم بهونه می آورد بهم میگفت میخوای زندگی من خراب کنی با دوست پسرش میخواست ازدواج کنه پیش یه دکتر کار میکرد یروز که من پیشش بودم دکتر به من گفت تو نمیخوای ازدواج کنی من گفتم فعلا نمیخوام ازدواج کنم یدفعه دوستم جلوی دکتر گفت گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف خیلی دلم شکست ولی چیزی نگفتم هنوز که هنوز باورم نمیشه اون این حرف زده باشه یروز با مامانم رفتیم خونشون از قبل بهش گفتم نزدیک خونتون یه کاری دارم با مامانم میایم می مونیم من میخواستم امتحانش کنم بعد غیر مستقیم ما از خونه کرد بیرون منی که چندسال باهاش بودمو کرد بیرون ولی دوستهای خانوادگی چندروز باهاش دوست شده بود تو خونشون می موندن چرا برای اینکه زن و شوهر بودن میتونست برای شوهراشون اشوه بریزه لاس بزنه باهاشون عاشق اینکاربود منم دیدم دیگه این دوست بدرد نمیخوره هر چی تو دلم بود بهش گفتم باهاش کات کردم هیچ وقت نمیبخشمش واگذارش بخدا لطفا هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

چقدر دوست دارم این رشته رو، کاش خونده بودم😔

من به قربان بچه‌های حسین...  من با دعای نینی‌سایتیا و نذرای مختلفی که کردم بخش مهم حاجتم رو گرفتم، به شکرانه حاجت‌رواییم برای هر حاجتمندی دعا میکنم، اگه قابل دونستید بگید براتون دعا کنم و یه سوره کوچیک یا چند تا ذکر به نیت حاجتتون بخونم.
2050
چقدر دوست دارم این رشته رو، کاش خونده بودم😔

چندسالته مگه؟بدون کنکور برو بخون

چندسالته مگه؟بدون کنکور برو بخون

۲۹ سالمه، کجا میشه خوند؟

من به قربان بچه‌های حسین...  من با دعای نینی‌سایتیا و نذرای مختلفی که کردم بخش مهم حاجتم رو گرفتم، به شکرانه حاجت‌رواییم برای هر حاجتمندی دعا میکنم، اگه قابل دونستید بگید براتون دعا کنم و یه سوره کوچیک یا چند تا ذکر به نیت حاجتتون بخونم.
۲۹ سالمه، کجا میشه خوند؟

دانشگاه های آزاد بدون کنکور برمیدارن