2733
2734
عنوان

پرمویی دختر بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 6418 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بردم فوق تخصص غدد اطفال کلی آزمایش داد و خداروشکر گفت سالمه 

ما خودمون پر موییم دخترمم شدیدا پرموعه ولی اونروز تاپیکتو خوندم گفتم نکنه مشکلی داشته باشه،ولی الان خیالم راحت شد،بیخیال خواهر جان تنشون سلامت باشه آهچخرش میرن لیزر هلو میشن

ما خودمون پر موییم دخترمم شدیدا پرموعه ولی اونروز تاپیکتو خوندم گفتم نکنه مشکلی داشته باشه،ولی الان ...

منم دیگه بیخیالش شدم چون خودمون کم مو بودیم نگران بودم که دکتر گفت مشکلی نیست 

2731

سلام،دختر منم همین مشکل رو داره الان ۳ سالشه و احساس میکنم موهاش داره بیشتر میشه، از نگرانی تایپیک ها رو سرچ کردم تا تاپیک شمارو دیدم،منم دوبار ازش ازمایش گرفتم ک مشکلی نداشت،من نگران بلوغ زودرسم،معذرت میخوام دختر من حتی ناحیه تناسلیش هم مو داره ضخامتشون هم مث موهای دستشه،بیشتر از این میترسم،دختر شما  اون قسمت بدنش مو نداره؟ببخشید ک میپرسم

اللهم صلی علی محمد وآل محمد
سلام عزیزم درخواست دوستی مو قبول کن

سلام عزیزم ، شما راهی برای درمان پرمویی دخترتون پیدا کردید؟ ماهم یه دختر داریم تو خانواده طفلی همینطوره ، رو صورتش گونه و پیشونی پوشیده از موهای تیره دست و پا و بازو وکمرشم خیلی زیاده ، دکترم رفته میگن هیچ مشکلی نیست 

سلام عزیزم ، شما راهی برای درمان پرمویی دخترتون پیدا کردید؟ ماهم یه دختر داریم تو خانواده طفلی همینط ...

منم دکتر بردم چند بار و بهترین دکتر ها دیگه بیخیالش شدم الان تا حدودی موهاش کمرنگ و کرکی شده

2738
منم دکتر بردم چند بار و بهترین دکتر ها دیگه بیخیالش شدم الان تا حدودی موهاش کمرنگ و کرکی شده

سلام میشه عکس از دست دخترتان بذارین؟ منم الان تاپیک زدم . خیلی غصم میشه.  الان کمتر نشده موهاش؟