2726
عنوان

لباس ۰۰ مخصوص بچه چندکیلو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 22 پست
نگران نباش ۰ تا ۴ کیلو اندازه میشه مگه نوزاد چقدره😍

مال منم احتمالا وزن کم به دنیا میاد به زور شاید تا ۳ برسه که بعید میدونم😄

خدایا خودت برامون بساز که اگه تو بسازی هیچ کس نمیتونه خرابش کنه🦋
تو بیمارستان دنیا اومد براش بزرگ نبود ۰؟ ۰۰ نخره برای بیمارستان فقط؟

0 برای بچه 3900 بزرگ باشه عزیزم؟؟؟؟ 

شما اصلا سایزها رو نمیدونی

00 برای نوزاد نارس هست وزن 2 کیلو و اینا 

بچه نرمال سایز 0 رو هم خیلی کم میپوشه

دختر من 3500 بود که دنیا اومد من کلی لباس صفر براش خریدم اما همش خیلی زود براش کوچیک شد خیلیهاشو اصلا از بسته بندی خارج نکردم همینطوری مونده

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی ادب😐

واسه تبلیغ عضو شدی کلا بعد تو همه تایپکا میزاری تللیغاته مزخرفتو که کاملا بی ربطه به موضوع  اگه ادمی خودت  تایپک بزن با موضوع تبلیغاتی   

تتلیتی♡🤘...                            تمومه تایپکای سایتو که شمع بچینی من باهات قهرم:/!!!     
2728
0 برای بچه 3900 بزرگ باشه عزیزم؟؟؟؟  شما اصلا سایزها رو نمیدونی 00 برای نوزاد نارس هست وزن 2 ...

نه عزیزم همه ی بچه ها جثه شون مثل هم نیست

دختر من ۳۳۷۰ بود سایز ۰ هم براش بزرگ بود

۰۰ خریدم دو ماه پوشید

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
0 برای بچه 3900 بزرگ باشه عزیزم؟؟؟؟  شما اصلا سایزها رو نمیدونی 00 برای نوزاد نارس هست وزن 2 ...

نه عزیزم میدونم سایزارو

من ۰۰ وفقط بهش برای بیمارستان گفتم آخه بیمارستانش گفته سرهمی نیاره مگر برای ترخیصش بعد توی بیمارستان دوست نداره مثلا آستینشو تابزنه واینا

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
واسه تبلیغ عضو شدی کلا بعد تو همه تایپکا میزاری تللیغاته مزخرفتو که کاملا بی ربطه به موضوع  اگه ...

کسی از تو نظر نخواس که نظر میدی.

جالب اینجاس استارتر هیچ نمیگه اون وقت تو شدی نخود هر آش

نوزاد نارس زیر ۲ کیلو و نیم

دوست عزیزم پیشنهاد میکنم به سایت ما سری بزنید.. من و همسرم چون تازه یکساله که اینکار رو راه اندازی کردیم برای رضایت و جلب نظر مشتری ها واقعا کارهامون رو با حداقل سود ممکن عرضه میکنیم ..همچنین به خاطر اینکه خودمون یک پسر سه ساله داریم حداکثر وسواس رو برای انتخاب کارها به کار میبریم و هر کاری رو نمیاریم..ممنون میشم حمایتمون کنید.. ضمنا کد تخفیف خرید اول هم داریم

www.bamzibaby.com