2410
2553
عنوان

لباس ۰۰ مخصوص بچه چندکیلو؟

152 بازدید | 22 پست

سلام سوال برای دوستمه 

شما لباس ۰۰خریدین یا ۰خریدین؟

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

سلام خانم های خوشگل 🎀

برا مجالس تولد عروسی و... دنبال لباس های خاص میگردید برای خودتون یا دختر های گلتون و حتی ست مادر و دختر به پیج ما سر بزنید اگه معرفی کنید که از طرف نی نی سایت اومدید ی تخفیف توپول هم از ما میگیرید😎💥🎁

نمونه کار های جدیدمون هم تا هفته دیگه میرسه که خیلی خیلی خاصن🤩

https://www.instagram.com/zhigood/

ادرس پیجمون👆🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۰ خریدم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2720
سلام خانم های خوشگل 🎀 برا مجالس تولد عروسی و... دنبال لباس های خاص میگردید برای خودتون یا دختر های ...

سایدی#  

تتلیتی♡🤘...                            تمومه تایپکای سایتو که شمع بچینی من باهات قهرم:/!!!     
2714

لباس 00 مناسب بچه نارس هست توی زایمان های زودرس معمولا میخرن

من برای دخترم 0 خریدم وقتی دنیا اومد و خیلی کم هم سایز 0 رو استفاده کردم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

من خريدم بچم ٣٥٠٠بود اما تا ده ٢٠روز بيشتر اندازش نشد

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
من صفر رو برای بچه ام که ۳۹۰۰ بود تا سه ماهگی پوشوندم. 

تو بیمارستان دنیا اومد براش بزرگ نبود ۰؟

۰۰ نخره برای بیمارستان فقط؟

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
من صفر خریدم براش اصلا نمیدونم سایزش میشه یا نه  ظاهرش که خیلی کوچیکه

نگران نباش ۰ تا ۴ کیلو اندازه میشه

مگه نوزاد چقدره😍

تو بیمارستان دنیا اومد براش بزرگ نبود ۰؟ ۰۰ نخره برای بیمارستان فقط؟

نه بزرگ نبود. اندازه بود . یذره هم آزاد بود. ولی همون صفر بخرین حتی اگه بچه خیلی ریز باشه. بچه های ریز عوضش سرعت رشدشون بیشتره . 

یه خانم مستقل و قوی 
2706