2137
2106
عنوان

لباس ۰۰ مخصوص بچه چندکیلو؟

121 بازدید | 22 پست

سلام سوال برای دوستمه 

شما لباس ۰۰خریدین یا ۰خریدین؟

اگر درسن ۳۰سالگی مجردی و دنبال تحصیل و تفریح وخوشی یااینکه در ۳۰سالگی خانه دارهستی و دارای همسر وفرزند و اینطور خوشحالی من به هر۲ احترام میگذارم هیچ یک بر دیگری برتری ندارد چون مسیر زندگی هرکس متفاوت است .اگر تحصیلات را انتخاب کرده ای و مشغول تحصیل هستی یااینکه دیپلم داری و وارد عرصه هنر شدی یا اصلا خانه داری را انتخاب کرده ای و شادی همه وهمه برای من قابل احترام است و در یک سطح قرار دارد!اگر دارای فرزند یا فرزندان شادی هستی و یا اینکه تصمیم داری تا آخر عمر بی فرزند به زندگیت ادامه دهی همه برای من در یک جایگاه قرار داری!این را بیاموزیم یک نسخه را برای هم نپیچیم نگوییم: "شوهرمیکنی؟پیف پیف عه عه برو کیف دنیا رو بکن شوهرچیه!"اتفاقا اگر اهل ازدواج هستی به موقع و با یک آدم خوب زندگیت زیباتر میشود نگوییم:"35 سالته مجردی؟واه واه دختر دست بجنبون دیگه!"اتفاقا اگراحساس میکنی تنهایی راحت تری ازدواج نکردن از ازدواج اشتباه خیلی بهتر است!نگوییم "دختر ۱۵سال باید باید درس بخونه که دکتر بشه که مهندس وپرفسور بشه"دختر۱۵سال به هر سمتی که علاقه دارد باید برود اگر به هنرعلاقه دارد یا به ورزش یابه زبان یا به هرچیز دیگری!حرف من حمایت از کودک همسری نیست که من در همین تریبون فریااااد میزنم زیر ۱۸سال در حالی که حق رانندگی نداری حق رای نداری و همه جا باید اذن والدین داشته باشد حق ازدواج هم ندارد...

سلام خانم های خوشگل 🎀

برا مجالس تولد عروسی و... دنبال لباس های خاص میگردید برای خودتون یا دختر های گلتون و حتی ست مادر و دختر به پیج ما سر بزنید اگه معرفی کنید که از طرف نی نی سایت اومدید ی تخفیف توپول هم از ما میگیرید😎💥🎁

نمونه کار های جدیدمون هم تا هفته دیگه میرسه که خیلی خیلی خاصن🤩

https://www.instagram.com/zhigood/

ادرس پیجمون👆🏻

۰ خریدم

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝     تیکر یکسالگی شاه پسر😍                                                                                                ♥️زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

زیر دو کیلو

وزن شروع: ۳ آبان( ۹۰/۵ )                         وزن۸آبان(۸۹ )                وزن ۹آبان(۸۸/۷۰۰. )            وزن۱۲آبان( ۸۷/۵.)          وزن۱۶آبان (۸۶/۳۰۰)                     وزن۱۷ آبان (۸۵/۸۰۰).                       وزن۲۲آبان(۸۵/۵۰۰)                                           وزن ۲۳آبان(۸۵/۲۰۰)                     وزن۲۴آبان(۸۴/۶۰۰)                        وزن۲۶آبان(۸۴/۲۰۰)                        وزن۲۹آبان(۸۳/۳۰۰)                                                      وزن ۱ آذر(۸۲/۵)         وزن۸آذر(۸۱/۵)                              وزن۱۱ آذر(۸۰/۲۰۰)      هدف بعدیم(۷۵)     من باید حداقل ۸۰ بشم و میتونم🤗 فقط باید صبور باشم
2166
سلام خانم های خوشگل 🎀 برا مجالس تولد عروسی و... دنبال لباس های خاص میگردید برای خودتون یا دختر های ...

سایدی#  

تتلیتی♡🤘...                            تمومه تایپکای سایتو که شمع بچینی من باهات قهرم:/!!!     

لباس 00 مناسب بچه نارس هست توی زایمان های زودرس معمولا میخرن

من برای دخترم 0 خریدم وقتی دنیا اومد و خیلی کم هم سایز 0 رو استفاده کردم

🍀جان و جهانِ من تویی،فاتحه خوانِ من تویی🍀

من خريدم بچم ٣٥٠٠بود اما تا ده ٢٠روز بيشتر اندازش نشد

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2050
من صفر رو برای بچه ام که ۳۹۰۰ بود تا سه ماهگی پوشوندم. 

تو بیمارستان دنیا اومد براش بزرگ نبود ۰؟

۰۰ نخره برای بیمارستان فقط؟

اگر درسن ۳۰سالگی مجردی و دنبال تحصیل و تفریح وخوشی یااینکه در ۳۰سالگی خانه دارهستی و دارای همسر وفرزند و اینطور خوشحالی من به هر۲ احترام میگذارم هیچ یک بر دیگری برتری ندارد چون مسیر زندگی هرکس متفاوت است .اگر تحصیلات را انتخاب کرده ای و مشغول تحصیل هستی یااینکه دیپلم داری و وارد عرصه هنر شدی یا اصلا خانه داری را انتخاب کرده ای و شادی همه وهمه برای من قابل احترام است و در یک سطح قرار دارد!اگر دارای فرزند یا فرزندان شادی هستی و یا اینکه تصمیم داری تا آخر عمر بی فرزند به زندگیت ادامه دهی همه برای من در یک جایگاه قرار داری!این را بیاموزیم یک نسخه را برای هم نپیچیم نگوییم: "شوهرمیکنی؟پیف پیف عه عه برو کیف دنیا رو بکن شوهرچیه!"اتفاقا اگر اهل ازدواج هستی به موقع و با یک آدم خوب زندگیت زیباتر میشود نگوییم:"35 سالته مجردی؟واه واه دختر دست بجنبون دیگه!"اتفاقا اگراحساس میکنی تنهایی راحت تری ازدواج نکردن از ازدواج اشتباه خیلی بهتر است!نگوییم "دختر ۱۵سال باید باید درس بخونه که دکتر بشه که مهندس وپرفسور بشه"دختر۱۵سال به هر سمتی که علاقه دارد باید برود اگر به هنرعلاقه دارد یا به ورزش یابه زبان یا به هرچیز دیگری!حرف من حمایت از کودک همسری نیست که من در همین تریبون فریااااد میزنم زیر ۱۸سال در حالی که حق رانندگی نداری حق رای نداری و همه جا باید اذن والدین داشته باشد حق ازدواج هم ندارد...
من صفر خریدم براش اصلا نمیدونم سایزش میشه یا نه  ظاهرش که خیلی کوچیکه

نگران نباش ۰ تا ۴ کیلو اندازه میشه

مگه نوزاد چقدره😍

تو بیمارستان دنیا اومد براش بزرگ نبود ۰؟ ۰۰ نخره برای بیمارستان فقط؟

نه بزرگ نبود. اندازه بود . یذره هم آزاد بود. ولی همون صفر بخرین حتی اگه بچه خیلی ریز باشه. بچه های ریز عوضش سرعت رشدشون بیشتره . 

2183
نگران نباش ۰ تا ۴ کیلو اندازه میشه مگه نوزاد چقدره😍

مال منم احتمالا وزن کم به دنیا میاد به زور شاید تا ۳ برسه که بعید میدونم😄

خدایا خودت برامون بساز که اگه تو بسازی هیچ کس نمیتونه خرابش کنه🙏🏻 
تو بیمارستان دنیا اومد براش بزرگ نبود ۰؟ ۰۰ نخره برای بیمارستان فقط؟

0 برای بچه 3900 بزرگ باشه عزیزم؟؟؟؟ 

شما اصلا سایزها رو نمیدونی

00 برای نوزاد نارس هست وزن 2 کیلو و اینا 

بچه نرمال سایز 0 رو هم خیلی کم میپوشه

دختر من 3500 بود که دنیا اومد من کلی لباس صفر براش خریدم اما همش خیلی زود براش کوچیک شد خیلیهاشو اصلا از بسته بندی خارج نکردم همینطوری مونده

🍀جان و جهانِ من تویی،فاتحه خوانِ من تویی🍀
بی ادب😐

واسه تبلیغ عضو شدی کلا بعد تو همه تایپکا میزاری تللیغاته مزخرفتو که کاملا بی ربطه به موضوع  اگه ادمی خودت  تایپک بزن با موضوع تبلیغاتی   

تتلیتی♡🤘...                            تمومه تایپکای سایتو که شمع بچینی من باهات قهرم:/!!!     
0 برای بچه 3900 بزرگ باشه عزیزم؟؟؟؟  شما اصلا سایزها رو نمیدونی 00 برای نوزاد نارس هست وزن 2 ...

نه عزیزم همه ی بچه ها جثه شون مثل هم نیست

دختر من ۳۳۷۰ بود سایز ۰ هم براش بزرگ بود

۰۰ خریدم دو ماه پوشید

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧