2726
عنوان

ازت متنفرم بابا

1208 بازدید | 45 پست

من آزاد درس میخونم.تو ابن چند ترم معدلم ببن 18 تا 19 بوده.امشب گفتم من زبانم اوکی تره از بقیه بچه ها.بابام خندید و گف بزار دم کوره آبشو بخور .دفعه اولش نبود.همیشه مارو کوچیک میکرد.خواهرم پزشکی میخونه.هر وفت بش مبگم ابنجوری بم میگه میکه حقته خوب بود کنکور بیشتر میخوندی ازونجا میرفتی.انقد کسیو ندارم ک حرف دلمو بش بزنم دوس دارم اینحا داد کنم بگم بابا ازت متنفرررررررررررررررررم.از خودمو خودت متنفرم

ریلکس ریلکس ریلکس تر

میشه واسه اینکه خانوادم به ازدواج منو عشقم رضایت بدن دعا کنید؟؟ که ما بعد سالها با عزت و احترام به هم برسیم🥺🙏اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم واسع بابام تنگ شد🙃

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت،دست در جیب کن و جدی نگیرش بیخیال🌸💃یه چی داره تحریک میکنه حلقمو میخام بالا بیارم قلبمو🤢بابایی دلم تنگ شده واست😔میشه واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین♡
2728

😏بابای من میگفت شما سوفر شهرداری ام نمیشین!!

ما باید چی میگفتیم!؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
متنفر نباش فعلا درست رو خوب بخون دنبال یه کار خوب باش خودت رو به خودت ثابت کن نه کسی دیگه

هم دارم کار مبکنم هم درس میخونم.ب خودم ثابت شدم ولی همیشه تحقیرم میکنه .حتی خودشم متوجه نیس.بعد  همه میگن چرا اخلاقت مث سگه

2706