2204

یه خانواده ۴ نفره بودن که دو تا دختر داشتن، یکی ۱،۲ ساله اون یکی ۵،۶ ساله

این خانواده میرن طبیعت، مامان باباهه حواسشون نبوده یه دیقه، این بچه ها یکم ازشون در شدن رفتن کنار رود، بعد چند دیقه بعد دختر کوچیکه میاد بدون دختر بزرگه

هر چی مامان باباهه از دختر کوچیکه میپرسن خواهرت کجاست اون هیچی نمیتونشته بگه هول شده بوده درستم نمیتونسته حرف بزنه

هر چقدر می گردن دختر رو پیدا نمیکنن

الان یک ماه از اون قضیه میگذره، دختره پیدا نشده، مامانه تیمارستان بستریه و باباهه با دختر کوچیکه زندگی میکنه

مواظب بچه هاتون باشید تروخدا😭😭

میشه برام ی صلوات بفرستی؟🌿🤍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

خدا بهشون صبر بده، ولی آدم وقتی بچه‌دار میشه همه وجودش باید بشه چشم و گوش

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
2050
نه دزدیدنش رودخونش کم عمق بوده

من خودم ۱۳_۱۴ ساله بودم تو رودخونه ای که عمقش تا زیر زانوم بود داشتم غرق میشدم. شتاب  و شدت آب آدمو در لحظه ای از جا می کنه و می بره. 

عقلم بدزد لختی، چند اختیار دانش؟ هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه؟

منم دیروزشنیدم توبیشه های اطراف اردبیل یه جاده سربالایی هس خیلی تنده شیبش.میگن بچه سه ساله درماشین بازشده افتاده فوت شده طفلی.درب پشتی ماشین.تازه میگن بچه باخالش اینابوده ینی امانت😣

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
من خودم ۱۳_۱۴ ساله بودم تو رودخونه ای که عمقش تا زیر زانوم بود داشتم غرق میشدم. شتاب  و شدت آب ...

خب حداقل باید دیگه جنازه دختره پیدا میشد😭😭

میشه برام ی صلوات بفرستی؟🌿🤍 
2051