2726
عنوان

خانومایی ک دختر نوجوان دارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 27 پست

بهش اجازه بده و بگو خیلیم خوبه که قبلش بهم گفتی همیشه همین جوری باش.♥🌹

قتل های خاموش زمانی اتفاق می افتد که  جسد های متحرکی بنام انسان بدون احساس شروع به راه رفتن و حرف زدن می کنند و انسانیت را به گورستان آرزوها و خاطرات فراموش شده می برند ...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم باهاش کنار بیا. اگه خودت الان این کار رو براش بکنی بهش میفهمونی که باید واسه مسائلی از این دست از خودت مشورت بگیره. چون با توجه به جو جامعه ناگزیری که اجازه بدی پس با سیاست خودت حدودش رو براش تعیین کن 

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
2728

بزار بزنه برای روحیه اش خیلی خوبه و اینکه بچه های نسل جدید از سن 15 سالگی صورتشون رو اصلاح میکنن و بنظر من مشکلی نیست، البته من مجردم ولی با توجه به این که سه تا از خواهرزاده هام نوجون هستن رو میگن و اینکه تا حدودی با این نسل جدید اشنایی دارم

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد

بابا دو تا دونه سیبیله دیگه، چیه مگه انقدر درموردش داری فکر میکنی

اگه خودش بلده بند بندازه، اگرم بلد نیست وردار ببرش آرایشگاه بگو مبارکت باشه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

تشویقش کن که اومده قبلش بهت اطلاع داده

اینجوری همیشه تو رو در جریان کاراش میذاره

بعدشم خودت ببرش یه جای خوب اصلاح کنه

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا لطفا کوچولوی تو دلیم رو برام حفظ کن🙏👼❤
بدنشو شیوه می‌کنه فقط تو فامیل دخترا سیبیل و اینا برنمیدارن

فامیلو ولش کن مهم دخترته که تو جامعه سیبیل داشتن چیز جالبی نیست برای دختر

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 

من‌ ۱۷‌ سالمه‌ ۱۴‌ سالگی‌ برداشتم‌

خود‌ مامانمم‌ گفت‌ من‌ اصلا‌ تو‌ فکرش‌ نبودم‌.

الان‌ هم‌ وسط‌ ابرومو‌ هم‌ کلا‌ ابرومم‌ مرتب‌ کردم‌

توروخدا‌ سخت‌ نگیرین‌ بهش‌ ۴تا‌ تارمو‌ که‌ چیزی‌ نیست

چه رفتن‌ ها‌ که‌ می‌ ارزد‌ به‌ ماندن  های  پوشالی💫💛