2137
2106
عنوان

خانومایی ک دختر نوجوان دارن بیاین

238 بازدید | 27 پست

دخترم ۱۵سالشه امروز اومد بهم گفت می‌خوام پشت لبمو بزنم نمی‌خواستم مثل بقیه بزنم بعد بیام جلوت  تو عمل انجام شده قرار بگیری برای همین بهت قبلش گفتم می‌دونم وقتشها ولی چی باید بگم بهش ب نظرتون

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

وقتشه😐😐😐

من والا ۱۷ سالمه یبار پارسال ب مامان گرامی گفتم کاری کرد ک با خودم گفتم شوهرم کردم نمیزنم😕چ حرفا

if you can’t stop the waves ; learn how to surf گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! یه تیزهوشانی تجربی😍🌈بچه ها پروفم خودمم لطفا دعا کنید به اونی که میخوام برسم💗
2124

بزار بزنه بدنشم شیو کنه موی زائد نشون دهنده چیزی نیس ک نزاری بزنه

لطفا اگه تو کامنت من چیزی دیدین که مخالف قوانین اسلامه(حرامه،گناهه و...) بهم نگین چون من مسلمون نیستم و دینی ندارم، برای همین یاداوری شما بی فایدس. گفت چادرت را بپوش ایمان مردی نلرزد! گفتم ایمانی که با گیسویی بلرزد به چه ارزد؟؟؟؟ واسه آشتی با تو از راه دراز اومدم🛣️ اومدم خیمه ی عشقمو کنارت زدم💒💃میزنم هوار هوار به اهل بندر میگم💃💃که میخوام دل به دل عاشق و شیدات بدم💞💃هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم🎤🎶💃از نخلای سبز ابادان برات میخونم🎤🎶💃از دریای ابی و بلمرونای عاااشق❣️💃از جنوبیای مهربان برات میخونم💃💃💃💃درخواست دوستی قبول نمیکنم♡♡

باید بگی خب برو بزن

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2050

منم ۱۵ سالمع

سخت نگیرین😑

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

من خودم مامانم تو۱۵سالگی پشت لبموبرداشت چون میدونست خیلی ناراحتم ومیدونه دخترعاقلیم ک فقط دوست داره دوستاش بهش نخند😌🙂

درخواست دوستی ندین مرسی البته فقط آقایون🚫🚫🚫🤨میخای مث من باشی موفق باشی🤭🙃ی صلوات بادلایه پاکتون برام بفرستیدکه منم ب آرزوم برسم😊قضاوت ممنوع🚫😌 ازپستایه من خوش نمیادریپ نزن لطفا جواب ابلهان خاموشیست باتشکرررررر🥴😅 به دلایلی چندسالگیمودلیت کردم چون خیلی از بیشعورافک میکنن فقط خودشون عاقلن 🙄🤨البته تعجبی ندارم اسکولایه مجازی عاقل بودن به سنوسال نیست میبینی یکی ۲۰به بالاست اندازه خرهم نمیفهمه.😅بلانسبتتتت خوبان

از ۱۱ سالگی میزاشتین برداره سیبیل یه چیز بهداشته 

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته

بهش اجازه بده و بگو خیلیم خوبه که قبلش بهم گفتی همیشه همین جوری باش.♥🌹

قتل های خاموش زمانی اتفاق می افتد که  جسد های متحرکی بنام انسان بدون احساس شروع به راه رفتن و حرف زدن می کنند و انسانیت را به گورستان آرزوها و خاطرات فراموش شده می برند ...  

به نظرم باهاش کنار بیا. اگه خودت الان این کار رو براش بکنی بهش میفهمونی که باید واسه مسائلی از این دست از خودت مشورت بگیره. چون با توجه به جو جامعه ناگزیری که اجازه بدی پس با سیاست خودت حدودش رو براش تعیین کن 

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد

بزار بزنه برای روحیه اش خیلی خوبه و اینکه بچه های نسل جدید از سن 15 سالگی صورتشون رو اصلاح میکنن و بنظر من مشکلی نیست، البته من مجردم ولی با توجه به این که سه تا از خواهرزاده هام نوجون هستن رو میگن و اینکه تا حدودی با این نسل جدید اشنایی دارم

هری باحالت دلسوزانه به دامبلدور خیره شد. دامبلدور به هری گفت: هری دلت به حال مرده ها نسوزه، دلت بیشتر به حال زنده ها بسوزه مخصوصا اونایی که بدون عشق زندگی میکنن.
1718