2137
2106
عنوان

حرامه یا نه؟

280 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها من کلاس عربی پارسال ثبت نام کردم دو ملیون پولشو دادم اگر که بدم به دختر خاله هام فیلمارو حرامه؟ 

چون خودم پول کلاسرو دادم اگر بدم به چند نفر دیگه حرامه؟

دو میلیون پولشو دادیا

دل شکستی و شبی یک نفر از جنس خودت،خنده تلخ به چشمان ترت خواهد زد 💔   کاربرایی که به هر دلیل بهم بی احترامی کردن نه تو تاپیکام شرکت کنن نه ریپلای کنن من جمله کاربر قلعه ،آنسیا۱، مارال_، elinalooove ،hezaroyek ،tafita و اونایی که از قلم افتاد ولی خودشون میدونن کی و کجا توهین کردن

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

کلا نباید فیم میگرفتید کاری به حلال حروم ندارم

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته
2149
2050

فکد میکنم اگر وقتی فیلمو بهت میداده طی نکردین نیست (فتوای ایت الله سیستانی)  باید از مرجعت بپدسی سرچ کنی نت میاره

بحَقّ الحُسَین                                                                       اللهُمَّ عَجِّل لَوَلِیِّکَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
2143
خود کلاسه فیلمی بود

اهان والا نمیدونم جون شما پول خودتو دادی فقط درست نیست کارتون

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته