2733
2734
سلام دوستان من پسرم 4 سال و نیمه است تقریبا خیلی خیلی حساس و زودرنجه ، اصلا نمی تونه از خودش دفاع کنه و خیلی خجالتیو گوشه گیره می خوام ببرمش مرکز مشاوره اتیه توی میدون ونک کسی اونجا رفته یکم برام بگه چجوریه؟
ممنون که وقت می زارین
Lilypie Maternity tickers
تارا جان من هم یک جایی تو آریا شهر می رفتم که قبلا تو بیمارستان آتیه بود ولی اصلا اصلا راضی نبودم منم از 3 ماهگی بردم تا 2 سال و نیم هیچ کمکی بهم نکرد دیگه نبردم برای همین می خوام ببینم اینجا چجوریه مرسی که وقت گزاشتی عزیزم
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرم پرس و جو کن ببرش پیش یه فوق تخصص روانپزشکی اطفال. اونجا هی میندازنت تو خرج. من شنیدم حتی یک نفر خونشو فروخته بابت درمان بچش 12 میلیون خرج کرده آخرم بچش خوب نشده.
2738

خاله خود من یه عمر بچه شو برد آتیه نتیجه نگرفت. ولی الان یه روانشناس هست من تو اینستا فالوش کردم واقعا نظراتشو قبول دارم. اسمش دکتر ساحل گرامی هست. سرچ کنی آدرس مطبش میاد. اسم پیج اینستاش bestparent