2733
2739

عزیزم نارحت نباش.

خیلی وقتا الکیه 

ی خانمی بود گفت میکروسفاله گفت گوش ندادم چون خانواده شوهرم سرشون بزرگ بوده وقتی هم دنیا اومد مشکلی‌ نداشته

به خدا توکل کن و دعا و نذر کن

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توسونو چندهفته گفتن میکروسفال؟

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
دکتر سونو خیلی مطمن بود. MRI نوشته😭😭

توکل کن ان شاءا.. اینطوری نیست عزیزم

ام آر آی از حامله میگیرن؟

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹
2738
خدا به نیت شما کمک من کنه🙏

آمین.

از اماما و اولیا بخواه

از حضرت شیخ محمد عثمان سراج الدین بخواه 

از اولیاء کردستانه

سلام.امروز جواب mri رو بهم دادن.بردم  دکتر سونوم و سونو  هم گرفتم. گفت mri طبیعی نشون داده اما رشد سرش کم هست  و در دو هفته رشد قابل توجهی نکرده که میتونه ژنتیک باشه و اسیبی به مغزش نزنه.خیلی خوشحال شدم گفتم با شما در میون بزارم.ممنونم از همتون.

دکتر سونو بهم گفت دوهفته دیگه تکرار بشه ، دیگه به دکترم نگفتم دوهفته دیگه هم گفته برم. اخه دوهفته دیگه میشه ۳۲ هفتم. اگه مشکلی داشته باشه مگه میشه از بینش ببرن؟یا سقطش کنن؟ بخدا دیگه کشش ندارم توکل کردم به خدا و حضرت زهرا .از بس این دوهفته استرس داشتم، غذا نخوردم واصلا وزنم زیاد نشده بود .

بنظرتون اشتباه کردم به دکترم نگفتم دوهفته دیگه هم نوشته تکرار بشه؟

میخوام‌چهار هفته دیگه برم که هم بزرگتر شده باشه هم ارامش خودم برگرده. 

آن شالله بچتون سالم باشه باید ب دکترش میگفتین چرا نگفتین؟ نمیخام ناراحتت کنم عزیزم اگه مشکلی داره باید سقط کنی یعنی میتونی ی عمر ی بچه مریض رو نگهداری خودت بکنار اون طفل معصوم هم گناه داره ک مریض باشه ی عمر بنظرم ب دکترت بگو اگه خدای نکرده مریض بود سقط کن بهتره تا یک عمر عذاب بکشی و اون طفل معصوم عذاب بدی بازم میگم آن شاالله ب حق امام حسین سالم باشه

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
2706