2137
2106

کاربر گلاره ۹۹۸۸ و یه خانومی که گفت با سوره بقره به آرامش رسیده و سحرش باطل شده ترکیده.... خوب قبول ندارید چرا میترکونید شاید مشکل یکی حل بشه🥲😨 چگونه دوستان گل

.

با اجازه استارتر

خانوما امضامو بخونین ممنون میشم حمایت کنین

از دفتر پخش تولیدی کار میاریم برای همین ارزونن

میتونین چک  کنین کانال تلگراممون رو😊

ایدی کانال تلگرامی @zhestinoo مانتو زیر 150 تومن / چون جنس از دفترپخش تولیدی بدون واسط میگیریم کارهامون واقعا ارزونن :) ممنون از حمایتتون 💚

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

آره واقعا خیلی حدساش درست بود گلاره

تو خیال شو و روژ منی تونی احساسم ☺️امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت 🌱هرگز از چيزيكه واقعا ميخواى دست نكش. صبر كردن سخته، اما حسرت خوردن خيلى سخت تره .🌱♥️برام مهم نيست مردم راجع به من چی فکر می کنن، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم.✌🏻 ....راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..یه خانم متاهل کوچولوام که کلی هدف و آرزوهای قشنگ داره 🌱✌که به همشون میرسه...🥰😍👊
2050

منم همینجا شنیدم که پخش کردن سوره بقره توی خونه سحر و باطل میکنه و چند روزه دارم پخش میکنم صوتشو

پیج شال و روسری من،روسری و شال های شیک و قیمت مناسب دارم.rasta.99.scarf❤️ممنون میشم فالوو کنید❤️🌹لا حول ولا قوة الا باالله العلی العظیم🌹https://www.instagram.com/invites/contact/?i=14s1qcveijth1&utm_content=kk0iux3
2183
حس ششم بود؟

آره من اصلا اعتقاد به حس ششم ندارم ولی این خانم بنظرم پیشگوعه نه حس ششم

تو خیال شو و روژ منی تونی احساسم ☺️امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت 🌱هرگز از چيزيكه واقعا ميخواى دست نكش. صبر كردن سخته، اما حسرت خوردن خيلى سخت تره .🌱♥️برام مهم نيست مردم راجع به من چی فکر می کنن، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم.✌🏻 ....راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..یه خانم متاهل کوچولوام که کلی هدف و آرزوهای قشنگ داره 🌱✌که به همشون میرسه...🥰😍👊
گلاره اومد دوباره

از کجا میدونی؟