2737
2734

هر کاری میخوام انجام بدم سریع میگه نه بدون اینکه بپرسه چیه چجوریه..

مثلا چندوقت پیش گفتم برم جاهای خالی ابروهام و هاشور بزنم گف نه خوشم نمیاد حتی نمونه هم بهش نشون دادم..بعد گفتم خب پس برم خط چشم بزنم گف نه

گفتم باشه عب نداره دوس نداره دیگه حالا من تو صورتم ۱۱ تا خال ریز دارم بهش گفتم برم دکتر لیزر کنم باز اقا برگشته میگه نه خوشم نمیاد اصلا موندم چکارکنم از دستش کلافم کرده..اینم بگم خسیس نیستش هرچقد پول بخوام میده وضع مالیمونم خوبه مثلا هزینه اینا هرچقد بشه میگه میدم برو لباس بخر مو رنگ کن ولی این کارا نه ..حالا الان ۳.۴روزه حرف نمیزنم باهاش یاد اون کارایی هم که در حقم کرده میفتم بیشتر ازش متنفر میشم

کاربر قدیمی ام همون سفید برفی ۲ 

حتما اینطوری دوست داره🤕

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نخوندم کامل  ولی هاشور هر کی من دیدم زده با عذر معذرت ب نظرم اصلا قشنگ نیست😐😐

سومین کاربری👻👻😑😑😑........اوایل ک اومده بودم سایت خیلی سعی کردم تا جایی ک در توانمه کمک کنم و تاپیکای مفید بزنم خصوصا در رابطه با روانشناسی کودک .اما همتون میدونید اینقدر ک تاپیکای حس شش ودروغ و خیانت و سرکاری بازدید میخورد یک هزارمش هم  تاپیک های مفید اهمیت نداشت .کلی فکر میکردم که ب چ صورتی بگم که قابل فهم باشه .تهشم اهمیتی داده نمیشد.دیگه با خودم ‌گفتم چرا من حرص بخورم؟!کسی ک بخواد زندگیش رو بهتر کنه خودش دنبالش میره .اینو نوشتم یادم باشه الکی واسه کسی دلم نسوزه اینجا .منم ازین ب بعد فقط استفاده کنندم ازینجا😊چنلم:https://t.me/matilda_777

خب نظر نخواه ازش .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

واااا خوبی شما؟

قشنگ معلومه بیکار شدی داری گیر الکی میدی

بابا بیخیال اینا اصن مهم نیست ک بخوای واسش تنفر ایجاد کنی

منم همسرم حتی نمیذاره موهامو رنگ کنم میگه چهرتو همینجوری دوس دارم با همه چیش منم تازه ذوق میکنم ک دلش نمیخواد دست ببرم ب ترکیبم . اونم هرجور من دوس داشته باشم میگرده 

اینچیزا ته نداره امروز گیر میدی ب ابروت فردا دماعت پس فردا دهنت 

بعد ی عمر میبینی درگیر قیافه بودی و از اصل هدف خلقتت جا موندی

خانم آقای دکتر
2738
حتما اینطوری دوست داره🤕

خب پس من چی؟خودم چی؟ ینی اختیار صورتمم ندارم؟نگفتم برم عمل بینی نگفتم برم ژل لب بزنم  ..فقط میخوام این خال ها رو لیزر کنم همین

بنظرت چیکارکنم چه رفتاری داشته باشم؟ خواهرم میگه بهم همش کوتاه اومدی حالا پررو شده میگه بازم کوتاه م ...

یه مدت سر و سنگین باش یا هی عیرمستقیم بگو فلانی این‌کاذو کرده فلانی اون کارو‌کرده که بدونه زنای مردم‌چجورن‌و به‌ خودشون میرسن

ولی میگی با ذنگ‌مو و اینا مشکلی نداره ،شاید ابروهای‌خودتو‌دوست داره؟یا خالات به چشمش نمیاد؟!اینم هست

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️
یه مدت سر و سنگین باش یا هی عیرمستقیم بگو فلانی این‌کاذو کرده فلانی اون کارو‌کرده که بدونه زنای مردم ...

حالا ابرو اینا هیچی خودمم به این نتیجه رسیدم ک ابروهام خوبه ولی برداشتن این خالا خیلی ضروریه فک کن ۱۱ تا🤕

خب پس من چی؟خودم چی؟ ینی اختیار صورتمم ندارم؟نگفتم برم عمل بینی نگفتم برم ژل لب بزنم  ..فقط میخ ...

خب وقتی میگی پول میده پولو بگیر برو نظر نخواه

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
واااا خوبی شما؟ قشنگ معلومه بیکار شدی داری گیر الکی میدی بابا بیخیال اینا اصن مهم نیست ک بخوای واس ...

نه نه بخدا اصلا همچین ادمی نیستم حتی از ابرو برداشتن هم بدم میاد چ برسه ب عمل بینی و .... اما این خالها خیلی تو چشمه بخدا مخصوصا تو نور خیلی رو مخمه 

2706