2726
میگن خیلی خوبه خواهشا اگ کسی استفاده کروه بگه ممنون
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه مدت استفاده کردم عالی بود بعد ویندوزمو که عوض کردم دیگه نصب نشد از اینترنتم دانلود کردم اما نصبش به مشکل برخورد میخوام بخرمش.
ساده زندگی کن اما ساده عبور نکن از دنیایی که تنها یک بار تجربه اش میکنی!ساده بازگرد اما هرگز برنگرد به دنیای کسی که به زخم زدنت عادت کرده حتی اگر شاهرگ حیاتت را در دستانش یافتی!و به یاد داشته باش هیچکس ارزش شکسته شدن ارزشهایت را ندارد! "گاهی خودت را زندگی کن" 
2728
من یه مدت استفاده کردم عالی بود بعد ویندوزمو که عوض کردم دیگه نصب نشد از اینترنتم دانلود کردم اما نصبش به مشکل برخورد میخوام بخرمش.
ساده زندگی کن اما ساده عبور نکن از دنیایی که تنها یک بار تجربه اش میکنی!ساده بازگرد اما هرگز برنگرد به دنیای کسی که به زخم زدنت عادت کرده حتی اگر شاهرگ حیاتت را در دستانش یافتی!و به یاد داشته باش هیچکس ارزش شکسته شدن ارزشهایت را ندارد! "گاهی خودت را زندگی کن" 
من بیشتر کلمات وجملات انگلیسی رو بلدم اما مکالمه بلد نیستم و وقتی فیلماشونو میبینم نمتونم بفهمم
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
من سی دی شو از دوستم گرفته بودم نخریده بودم اما اینقدر خوب بود که حاضرم براش پول بدم دوباره البته ورژن جدیدشو بخرم
منم دقیقا مثل شما هستم برا یاد گرفتن مکالمه عالیه اگه میخوای بگیری شک نکن.
2706