2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین ما تو ی مارتن سخت بودیم الان صدمتر اخره کم نیار کم نیار کم نیار مهم نیس نتیجه چی بشه مهم اینه ما بهترین خودمون باشیم تلاشمونو کنیم و نتیجه رو واگذار کنم به خدا و گذشت زمان.منم دوتا پسر شیطون دارم شاید روزی دوساعت بشه بخونم فقط ولی هرروز سعی میکنم شده ۱ صفحه بخونم والانم دیگه فقط تست هارو با پاسخ تشریحی مرورمیکنم ی جورایی خوندن نکات هست ی جورایی هم تمرین تست

وزن شروع چالش پاییزی ۱۱ مهر ۸۶ .وزن هدف تا شب یلدا ۷۵😎
2720
ببین ما تو ی مارتن سخت بودیم الان صدمتر اخره کم نیار کم نیار کم نیار مهم نیس نتیجه چی بشه مهم اینه م ...

آفرین انشالا موفق باشی

میخونم👊👊👊

شیطون شیطونا ک میگن منم😛 حواستون باشه فریب وسوسه های شیطانی منو تا تاپیک ها نخورین 😁😎

من

خیلی قوی و باانگیزه شروع کردم ولی یکی دوماهه مشکلاتی برام به وجود اومده با این حال رها نکردم

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
ببین ما تو ی مارتن سخت بودیم الان صدمتر اخره کم نیار کم نیار کم نیار مهم نیس نتیجه چی بشه مهم اینه م ...

من ۱۴۰۱ کنکور ارشد دارم

با خوندن پست شما واقعا انرژی گرفتم... 💚

همیشه موفق و پیروز باشید ⚘

کنار تو درگیر آرامشم ... ❤
2714
من خیلی قوی و باانگیزه شروع کردم ولی یکی دوماهه مشکلاتی برام به وجود اومده با این حال رها نکردم

اینکه هیچی نتونه تورو متوقف کنه عالیه.مهم نیست کند بشیم مهم اینه که درجا نمیزنیم

من ۱۴۰۱ کنکور ارشد دارم با خوندن پست شما واقعا انرژی گرفتم... 💚 همیشه موفق و پیروز باشید ⚘

مرسی از ارزوی قشنگت مهربوون.توام موفق باشی ان شالله

والا درحد یکی دو دور کتابامو خوندم البته نه خیلی ریز و دقیق اینجور که با مطالب اشنام

میشه روش خوندنتونو بهم بگید؟ من باردارم خیلی اذیتم زیادم نخوندم ولی میخوام کنکورای سالهای قبلو بخونم دقیق

میشه روش خوندنتونو بهم بگید؟ من باردارم خیلی اذیتم زیادم نخوندم ولی میخوام کنکورای سالهای قبلو بخونم ...

این اخری تست خیلی کمک میکنه مطلب مدیدم دیگه نخون.من والا ی دور روخونی کردم کتابامو ی دور ی کمی دقیقتر الانم تست با پاسخ تشریحی میخونم هم یاداوری نکاته هم با سوال اشنا میشیم ان شالله که رتبه های خوب بیاریم

2706