2737
2734

سلام.روزبخیراجی جان..من خیلیییی ب راهنماییتون احتیاج دارم خیلی🥺🙏

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام واسه حس ششم؟ نمیتونم عزیزم

نه اجی گلم حس ششم‌نه..راستش تویه تاپیکی پستتوراجب جن عاشق خوندم والان بشدت اشفتم..راستش من۱۰ساله بعداولین خاستگاریم دیگه هیچ خاستگاری واسم‌نیومدهیییچی صورتمم خیلی خوبه😔یه چنتاخاستگارواسم پیداشد ولی درحد حرف بعدش جوری غیب شدن ک هی نفهمیدم.اجی جان مثلاوسایلام‌گم میشن کلللل خونه رو زیرو رو میکنم‌پیدانمیشه ولی بعده مثلا۱هفته میوفته جلوچشمم چه لباس چه وسایلای دیگم خوابای عذرمیخوام🙏جن..سی هم‌میبینم..بااین اوصاف چیکارکنمممم من😢توروخداهرچی میدونی بهم‌بگو (هرشبم سوره های معوذتین وایه الکرسیم میخونم)اها اینم بگم خدمتت چن شب پیش خواب دیدم بایه جن ازدواج کردم صورتش خیلی خوشگل بود یه مردمتین وباشخصیت بود

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
سلام واسه حس ششم؟ نمیتونم عزیزم

خواهش میکنم جوابموبده خواهش میکنم خیلی ب کمک احتیاج دارم🙏

خواهش میکنم جوابموبده خواهش میکنم خیلی ب کمک احتیاج دارم🙏

سلام عزیزم اگر واقعا فک میکنی جن عاشق داری میتونی درمانش کنی 

ولی اول باید بفهمی همینجا همیگم که اگر کسی مشکل شبیه خودتو داست بخونه و مشکلش حل بشه .

من خودم اول تحقیق کردم وبعد مطمن شدم به یه سایتی اسمش طب روحانیه 

شماهم برو سرچ بزن تو گوگل واست میاره مطالبشو بخون 

وتست هم داره که علایمتو بگی میگه مشکل جن عاشق یاهرچیز دیگ داری یان

ولی بهت توصیه میکنم هیچ وقت هیچ وقت پیش هیچ دعا نویس ورمال نری 

امیدوارم مشکلتو بتونی راحلشو تو سایتی معرفی کردم پیدا کنی  ودرمان کنی مشکلتو و روزها خوش زندگی بیاد❤

سلام عزیزم اگر واقعا فک میکنی جن عاشق داری میتونی درمانش کنی  ولی اول باید بفهمی همینجا همیگم ...

خیلییییی خیلی سپاسگذارم بانونهایت لطفتوکردی جان دل..پ دیگه تموم راه حل دفع همزادوجن عاشق روتوهمین سایتی ک معرفی کردین پیداکنم؟والاپیش دوتا دعانویس رفتم🙈😢کارم درست نشدمتاسفانه دعاهایی ک نوشته بودنو وا کردم همشون اسم خداوایات قرانی بود..چرا فرمودین نرم پیش دعانویس؟

2738

خیلی منتظر جوابتون بودم خیلی😔

خیلییییی خیلی سپاسگذارم بانونهایت لطفتوکردی جان دل..پ دیگه تموم راه حل دفع همزادوجن عاشق روتوهمین سا ...

خواهش میکنم عزیزم من پیام قبلیتو دیر دیدم واسه اون دیر جواب دادم 

ببین وقتی میری پیش دعا نویس ورمال وبهت  دعا یی میدن یا طلسم یا بخت گشاییهمه اینا موکل داره 

و اگر درست عمل کنه وبه هدفت برسی ولی بعد اون از طریق مختلف ازار ومشکل ایجاد میشه در رندگیت با وجود اون موکل ها 

ادم بتید اطرافسو خالی کنه از انرزی منفی جز خدا نیاز ب هیچی نیس

ار برو همون ک گفتم سرچ بزن تخقیق کن مقاله با عنوان جن عاشق بخون دیتگیرت میشه بعدم تستسوشرکت کن ببین مشکلت چیه انشالا ک حل بسه

خواهش میکنم عزیزم من پیام قبلیتو دیر دیدم واسه اون دیر جواب دادم  ببین وقتی میری پیش دعا نویس ...

خیلی ممنونم والا۱۰سالع درگیرشم تازگیاباتحقیق متوجهش شدم‌متاسفانه.هرچی سوره وایه میخونم دفع نمیشه هرخاستگاریم جوربشه توهمون مراحل اول خرابش میکنه

خیلی ممنونم والا۱۰سالع درگیرشم تازگیاباتحقیق متوجهش شدم‌متاسفانه.هرچی سوره وایه میخونم دفع نمیشه هرخ ...

نگران نباش رفع میشه ولی فقط نباید جا بزنی زمان برعه حداقل یکسالی طول میکشه 

نگران نباش رفع میشه ولی فقط نباید جا بزنی زمان برعه حداقل یکسالی طول میکشه 

۱سااااال😳🥺شوخی نکننننننننننننن.من وقتم کمه توشهرما همه دخترا زیر۲۰ازدواج کردنوبچه دارن بخداچن نفره هی بم میگن ترشیده😞

۱سااااال😳🥺شوخی نکننننننننننننن.من وقتم کمه توشهرما همه دخترا زیر۲۰ازدواج کردنوبچه دارن بخداچن نفره ...

حالا بهتراینکه تا اخر عمرت درگیر باشی و کلا مجرد بمونی 

اگر بخای درمان نکنیوازدواج کنی با دعای بخت گشا وهر مسله ممکنه خدای نکرده جدا بشی 

تو ک میگی ۱۰ سال درگیرم یکسالم روش بازم بستگی ب خودتو همتت داره چقدر زمانببره

حالا بهتراینکه تا اخر عمرت درگیر باشی و کلا مجرد بمونی  اگر بخای درمان نکنیوازدواج کنی با دعای ...

واقعاممنونم ازت🙏🙏🙏خدای مهربون خیرت بده الهی 

2706