2737
2734
عنوان

🍃🌻 ختم دعای توسل 🌻🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 3844 بازدید | 679 پست

@dordone98    

به نیت مونا جان قرائت شد.ان شاالله به حق حضرت محمد (ص) حاجات دلتشون خیلی زود برآورده به خیر و نیکی باشه و زندگیشون همیشه لبریز از خیر و برکت و نور خدا همراه سلامتی و سعادتمندی و شادی باشه.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.      

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
⭕🌹 سلام دوستان ، من مشکوک به کرونا هستم و کمی ناخوشم و شاید نتونم بیام سایت. تمام سعیمو میکنن بیام ...

سلام خواهر نازنینم.الهی به حق امیرالمومنین(ع) خیلی خیلی زود حالت خوب بشه و همیشه تندرست باشی در کنار عزیزانت.       

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

⭕🌹 سلام دوستان ، من مشکوک به کرونا هستم و کمی ناخوشم و شاید نتونم بیام سایت. تمام سعیمو میکنن بیام ...

وای بهشته جونم ایشالله هیچی نیست اگرم باشه راحت رد میکنی 

از خودت بی بیخبرمون نزار

عزیزم خواهر جانم قوی باش عزیزم همه باهمیم 🤲❤🤲❤🤲❤🤲❤🤲❤🤲

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
2731

سلام عزیزم انشاءلله که حال خودتون و خانوادتون خوب باشه و خیلی زود سلامتی کاملتون و بدست بیارین

2738

سلام دوستان نوبت امروز قرائت شد حاجتروا باشید انشاءالله🤲🤲🤲

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

سلام عزیزم بلا از سر خودتون و خانواده محترمتون به دور باشه انشاءالله براتون ۷ تا حمدشفا میخونم❤❤🌹🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃🌻🍃

چهارم مرداد : @آنیتاآنیتا    

عزیزم ان شاءالله با واسطه ۱۴ معصوم (ع)  حاجت روا و عاقبت بخیر بشید. بهترین ها براتون مقدر بشه ، الهی آمین

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

« اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم » یا زهرا (س)

سوره مبارکه حشر برای شفای❤❤❤ رائحه بهشت عزیزمون وخانوادشون

اجرتون باآقا امیرالمومنین علیه السلام

🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

متن رو کپی کنید دوستان واسمتون وتعداد رو کنارش اضافه کنید وارسال کنید انشاالله ختم به قرائت چهل مرتبه از این سوره مجرب برسه🌹🌹🌹

صهبای...............3مرتبه

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

[QUOTE=200478954]سوره مبارکه حشر برای شفای❤❤❤ رائحه بهشت عزیزمون وخانوادشون اجرتون باآقا امیرالمومنین علیه السلام  ...[/QUOT

ممنونم مهربونم منم پنج مرتبه میخونم برای سلامتی شما عزیزانت و اعضای ختم و خودمون💖💖💖

با سه تای شما جمعا ۸ مرتبه

« اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم » یا زهرا (س)
2706