2726
عنوان

نی نی سایتیاااااااا بیاید لطفا😘

77 بازدید | 7 پست

عزیزای دلم من فردا کنکور دارم😊

اول از همه از خدا میخوام همههههه کنکوریا رو عاقبت به خیر کنه

حاجات شرعی همه کاربرای سایت رو برآورده کنه 

همه خانومایی که منتظر نی نی هستن و آرزوشون اینه که مادر بشن ان شالله حاجت روا بشن و به زودی همگی مادرشدن رو تجربه کنن

ان شاالله خدا به همتون سلامتی و ارامش بده 

خواهش میکنم برای ارامش و موفقیت من و بقیه کنکوریا دعا کنید لطفا😘

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

موفق باااشی عزیززم من امروز داشتم 

همین الان برو بخواب 

وسایلاتو بذار حاضر

آب بذار یخ بشه شناسنامتو ببر چنتا شکلات و اینکه واقعا ترس نداره اینو منی میگم ک دیشب اینموقه داشتم گریه میکردم رفتم دیدم هیچی نیست بابا سر جلسه آروم آروم میشی 

تمرکز کن 

انشالله جفتمون ب بهترینا میرسیم 

الاهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

دیگه کنکوری نیستم  

امیدوارم به حق امام زمان موفق بشی تو هم از ته دلت دعا کن منم مادر بشم 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موفق باااشی عزیززم من امروز داشتم  همین الان برو بخواب  وسایلاتو بذار حاضر آب بذار یخ ب ...

انشالله موفق و عاقبت به خیر باشی

من کنکور اولم نیست

امیدم الان فقططططط به خداست فقط خدا میتونه کمکم کنه

دیگه فردا منم راحت میشم

یا رومی روم یا زنگی زنگ بهتر از این بلاتکلیفیه 

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2728

ان شالله به حق فاطمه زهرا به زودی خدا دامنت رو سبز میکنه

الان میرم دو رکعت نماز برات میخونم انشالله حاجت روا میشی

انشالله سال دیگه اینموقع نینیت داره شیطونی میکنه توخونه نمیذاره بیای سایت😄😆😍😍

الاهی به حق باب الحوائج اونی بشه ک تومیخوای... 

الاهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

شمام واس من دعا کن.. 

دیگه کنکوری نیستم  
انشالله موفق و عاقبت به خیر باشی من کنکور اولم نیست امیدم الان فقططططط به خداست فقط خدا میتونه کمک ...

انشالله خودش بهنرینارو رقم میزنه عزیزم

موفق میشی چون از ته دلت میخوای 

دیگه کنکوری نیستم  
انشالله سال دیگه اینموقع نینیت داره شیطونی میکنه توخونه نمیذاره بیای سایت😄😆😍😍 الاهی به حق باب ا ...

ممنون عزیزم امیدوارم توهم به هدفت برسی 

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء   اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم